טרנזילה - סליקה בטוחה וחסימת הונאות
התקשר עכשיו: 073-222-4444073-222-4444
upper tranzila logo
tranzila diaglogo

חסימת הונאות בכרטיסי אשראיסינון עסקאות חכם - חסימת הונאות באינטרנט

מערכת טכנולוגית חדישה שפותחה על ידי TRANZILA מאפשרת חסימת הונאות (anti-fraud) גמישה ו-סליקה בטוחה עבור עסקות כרטיסי אשראי באינטרנט.

מספר עסקות המסחר האלקטרוני בכרטיס אשראי ממשיך לגדול בקצב מהיר. במקביל לצמיחה, עולה מספרם של מקרי ההתחזות וההונאה ברשת. סוחרים אלקטרונים רבים מוצאים עצמם חשופים למקרי הונאה ולעוקצים שונים. על מנת ולהתגונן בפני מקרים אלה נאלצים הסוחרים לאמץ מדיניות קשוחה בקבלת עסקות ולדחות עסקות חשודות.

אולם לעסקות המתבצעות באונליין נדרשת החלת מדיניות בזמן אמת. הדילמה המלווה את מרבית הסוחרים היא עד כמה עליהם להקשיח או להרפות את מדיניות קבלת העסקות מבלי לדחות עסקות "כשרות" ומבלי להחשף לסיכוניים מיותרים.

חסימת הונאות

סינון עסקאות חכם

טרנזילה פיתחה מערכת סליקה חכמה לסינון עסקות חכם לחסימת הונאות בכרטיסי אשראי באינטרנט המאפשרת לכל סוחר לקבוע כללים משלו לדירוג סיכונים ולקבלת או דחיית עסקות. מערכת חסימת ההונאות משקללת בזמן אמת ומדרגת את רמת הסיכון לפי פרמטרים שונים המאפינים את העסקה. כל סוחר יכול לקבוע משקל יחסי לפרמטרים שונים לפי האופי המתאים לעסקותיו.

בעל העסק יכול לקבוע דרוג גבוה לפרמטר שמעלה את הסיכוי להונאה. בנוסף המערכת ממליצה על המשקל היחסי שיש לקבוע לפרמטרים השונים ולסיכו לחשיפה להונאה ודירגה בעקבות שנים של נסיון "רמזור אזהרה" המשייך לכל נתון בפרטי העסקה רמת סיכון יחסי. המערכת בודקת את העסקה בזמן ביצועה ולפי מדיניות הסוחר מקבלת או דוחה עסקות בכרטיסי אשראי.

יחודה של המערכת היא בכך שהיא בודקת פרמטרים רבים גם מעבר לוידוא נתונים גיאוגרפיים ובכל זאת הבדיקות השונות והחלת מדיניות הסוחרים היא מידית והעסקות מתבצעות בתוך פחות משניה. גמישותה של המערכת מאפשרת לסוחרים לשנות מדיניות ולנהל את הסיכונים תוך כדי עבודה.

אם גם אתם/ן מעוניינים/ות להתקדם למערכת סליקה בטוחה באינטרנט באמצעות טרנזילה, אנא מלאו את פרטיכם/ן ואנו נתקשר אליכם/ן בהקדם, או התקשרו עכשיו: 073-222-4444
שם פרטי
שם משפחה
דואר אלקטרוני
שם חברה
טלפון