טרנזילה סליקה תרומה לקהילה
התקשר עכשיו: 073-222-4444073-222-4444
upper tranzila logo
tranzila diaglogo

טרנזילה למען הקהילה

טרנזילה מעניקה תרומה לקהילה

אנו שמחים להתגייס ולהעניק לזולת, מפני שהנתינה מעשירה אותנו.

TRANZILA פעלה ופועלת למען הקהילה בתחומים רבים ומגוונים ותרמה את מערך חיוב,
סליקה של כרטיסי אשראי לפעילויות רבות, בניהן:

הקו של אורלי וגיא

דצמבר 2010 אורלי וילנאי וגיא מרוז הקימו את הקו של אורלי וגיא [חל״צ] -פרויקט ייחודי לעזרה, ליווי ופתרון בעיות למי שהולכים לאיבוד בסבך הבירוקרטיה שיכולה לייאש את כולנו. תעודת הוקרה לטרנזילה.

יום טוב

יום טוב

יום התרמה שנועד לרווחתם של ילדים ונוער בסיכון. אירוע זה מהווה מסורת שנתית לגיוס כספים לתמיכה ולסיוע עבור ילדי ישראל, כאשר האירוע נועד בכדי לגייס מימון ומשאבים לגופים המסייעים ותומכים בילדים ובבני נוער.

יום טוב

משמר בעלי החיים בישראל

עמותת משמר בעלי החיים בישראל פועלת להקמת יחידות ייעודיות של שוטרים מתנדבים במשטרת ישראל שמטרתן הגנה על בעלי חיים מפני התעללות והזנחה. יחידת משמר בעלי החיים פועלת באזור השרון ונותנת מענה לתושבי כפר סבא, רעננה, הוד השרון, גוש תל מונד ולאחרונה גם בנתניה, פתח תקווה, ראש העין וכל המושבים בסביבה.

משטרת בעלי החיים

נגישות ישראל

חוסר הנגישות בארץ, גורם סבל רב לעשרות אלפי אנשים ומשפחותיהם ומונע מהם יציאה מביתם והשתלבות בחברה שהיא זכות אלמנטרית בכל משטר דמוקרטי המעניק לכל אדם הזדמנות שווה ומאפשר לו לשמור על כבודו וחירותו. עמותת נגישות ישראל הוקמה בשנת 1999 על מנת לאפשר את השתלבותם בחברה, בשוויון, בזכות, בכבוד ובמקסימום עצמאות של אנשים עם מוגבלות החיים בישראל.

נגישות ישראל

ארגון לתת

ארגון לתת - סיוע הומניטרי ישראלי נוסד בשנת 1996 במטרה להעניק סיוע לאוכלוסיות במצוקה, בארץ ובעולם, על בסיס אוניברסלי ושוויוני, על ידי הנעת החברה האזרחית בישראל למעורבות בשדה הפעולה ההומניטרי ובכך ליצור מודעות חברתית, להקנות ערכים של ערבות הדדית ונתינה ולפעול לצמצום העוני

עמותת לתת

הרוח הישראלית

הרוח הישראלית הוא ארגון ללא מטרות רווח, הפועל למען ילדים ונוער בסיכון במדינת ישראל, תוך גיוס הציבור הישראלי והמגזר העסקי למעורבות, שיתוף ותמיכה. הרוח הישראלית הוקמה ע"י הסוכנות היהודית וקרן היסוד לאור הצורך העז שהתעורר בחברה הישראלית בגוף שיוכיח מעורבות חברתית אמיתית ויביא לשינוי.

הרוח הישראלית


אם גם אתה רוצה להיות בין לקוחותינו המרוצים - שירותי סליקה, אנא מלא את הטופס או חייג למספר 073-222-4444
שם פרטי
שם משפחה
דואר אלקטרוני
שם חברה
טלפון