טרנזילה - מה זה סליקה
התקשר עכשיו: 073-222-4444073-222-4444
upper tranzila logo
tranzila diaglogo

מה זה סליקה? סליקת כרטיסי אשראי?
סליקת כרטיסי אשראי, סליקה או תשלום באמצעות כרטיס אשראי, זו הדרך הנפוצה והנוחה ביותר לביצוע חיובים ותשלומים באונליין, כמו מסחר אלקטרוני, הזמנות טלפוניות, תשלום בנקודות המכירה, וכדומה. עפ"י מחקרים שבוצעו בארץ ובעולם, מתחזקת המגמה, שבה יותר ויותר צרכנים, מבצעים קניות מרחוק ובאונליין.


שירותים ופתרונות

Tranzila המובילה בתחום פתרונות סליקה מתקדמים, הינה מערכת סליקת אשראי, תשלום בפייפל או וגם חיוב הוראות קבע בנקאיות, המספקת לסוחרים מתחומים שונים, כלים ומודולים לביצוע חיובים ותשלומים באונליין.

עשרות אלפי סוחרים ובעלי אתרים אשר גובים תשלומים באינטרנט עושים זאת באמצעות המערכת המתקדמת של טרנזילה, תוך שיפור ביצועי העסק אודות לממשק הניהול מהידידותיים ומהמתקדמים בעולם.

מה זה סליקה - כללי

סליקת כרטיסי אשראי היא למעשה תצורת העברת תשלומים בין מוכר לקונה, פעילות אשר במסגרתה הסולק מחוייב לזכות את מקבל התשלום בגין עסקאות שאושרו על ידו ונבדקו מול מנפיק כרטיס האשראי של המשלם. התחייבות זו מותנית בעמידת בית העסק בנהלי התפעול הקבועים בהסכם ביניהם. כנגד זיכוי בתי העסק בעסקאות הנ"ל, גובה הסולק את תמורת העסקה ממנפיק הכרטיס (בניכוי העמלה הצולבת הנהוגה בין חברות כרטיסי האשראי). ניתן לערוך את פעולת הסליקה ללא נוכחות הרוכש, למשל בחיוב טלפוני או בחיוב דרך אתר אינטרנט. במקרה זה העסקה מוגדרת כעסקה במסמך חסר.

אפשרויות סליקה עם טרנזילה

טרנזילה הינה חברת הסליקה המקוונת הגדולה והמובילה בישראל. החברה מספקת לסוחרים פתרונות סליקה ואבטחה מקיפים המתאימים לסוחרים מתחומים ולצרכים שונים.

להלן אפשרויות סליקה בטרנזילה:

מבט כולל על אופן העבודה במערכת סליקה Tranzila

החיבור למערכת סליקת אשראי Tranzila הינו חיבור פשוט וידידותי, שלא כרוך בהתקנת רכיבי תוכנה כלשהם, על גבי מערכות הלקוח. מהנדסי Tranzila יתקינו את מסוף סליקה באופן מיידי, כאשר את הפעלת מכלול הסליקה, כולל אישור חברות כרטיסי אשראי באמצעות שב"א, ניתן יהיה להפעיל בתוך 3-5 ימי עבודה. (חדש ל-2020: ניתן גם לקבל מטרנזילה מאגד סליקה שירות אקספרס ולהקים חשבון סליקה לעסקים תוך 24 שעות.)

לאחר ובמידה והתקבל אישור חברות אשראי להקמת מסוף אשראי, אתר הסוחר יתממשק, דרך תקשורת מאובטחת, למערכת סליקה Tranzila הממוקמת בחוות שרתים מתקדמת של חברת אינטרספייס , מחוברת ל-שב"א בקווי תקשורת מהירים במיוחד, מנוטרת 24 שעות ביממה, ושבאמצעותו יבוצע אימות העסקות.

תשלום בנקודות המכירה והזמנות טלפוניות – הדור הבא

צוות הפיתוח של מערכת סליקת כרטיסי אשראי Tranzila פיתח מודול חיוב אשראי חדשני, עבור סוחרים המבקשים לבצע חיובי אשראי באמצעות מסוף חיוב אשראי מתקדם. המסוף מאפשר לכל בעל עסק, חסכון ושיפור בזמני החיוב, הנהוגים במסופים המסורתיים (כספית, נורית וכדומה) תוך יעול ושדרוג שיטות העבודה הנהוגות בעסק.

בישראל פועלים ארגונים רבים, המפעילים מספר רב של אנשי שירות טלפונים, המקבלים הזמנות ממדינות שונות, כגון: שיחות טלפון, פניות בפקס, דוא"ל או פניות פנים מול פנים, כאשר עליהם לחייב, את הלקוחות המבקשים לרכוש את השירותים השונים בכרטיס אשראי, בזמן קצר וביעילות מירבית עבור בעל העסק ולשביעות רצונו של הלקוח.

השימוש במסוף וירטואלי לסליקת כרטיסי אשראי, ימנע מצב בו מוקדנים עוזבים את עמדתם וניגשים לחייב את הלקוח בחדר אחר או גרוע מכך, ממתינים בתור (אחרי מוקדנים אחרים) על מנת לחייב את הלקוח, כאשר בזמן יקר זה, פוגעים ברמת השירות ומפסידים פניות חדשות. השימוש במסוף וירטואלי יאפשר לכל מוקדן לחייב את הלקוח, מעמדת המכירה האישית שלו, בזמן תפעול מינימלי ולאפשר למנהל המחלקה, ניהול ובקרה מתקדמים הכוללים בקרה באונליין, על כמות העסקאות המוזרמות, כמות הכסף שחוייב כאשר לכל עסקה יכולים להתווסף פרטים כמו: שם המוקדן שם הלקוח ומה הזמין וכדומה.

סליקה באמצעות מסוף וירטואלי הותאמה לצרכים הבאים:

סיפור הצלחה
 • סוכנים ואנשי מכירות
 • חברות ביטוח
 • משרדי נסיעות
 • חברות ליסינג והשכרת רכבים
 • שירותי חילוץ וגרירה
 • פירמות לעריכת דין
 • משרדי ראיית חשבון ויעוץ מס
 • חברות יעוץ שונות
 • אקדמיה
 • רשתות מזון מהיר
 • חוגים ומתנסים
 • חברות לניהול ועד בית
 • ועוד

מסחר אלקטרוני – תשלום מקוון (Online)

מערכת סליקה Tranzila מספקת לסוחרים מנגנון עיבוד כרטיסי אשראי בזמן אמת המאפשר קבלת אישור מיידי לביצוע העסקה. בתהליך הגולש ממלא טופס קניה מקוון ומאובטח הכולל את פרטי כרטיס אשראי שפרטיו מועברים למוכר (בעל האתר) ולחברות האשראי דרך שב"א לבדיקת אימות הנתונים. אין עוד צורך ביצירת קשר ידני עם חברות אשראי לקבלת אישור עסקה.

מערכת Tranzila תוך שניות מספר, תאשר או תבטל את עסקת אשראי ותרשום את העסקה לזכותך. אתרים רבים, כגון אתרי תוכן ותוכנה, חייבים לאפשר לגולשיהם את קבלת השירות בזמן אמת מיד לאחר התשלום, בנוסף במערכת ה- Tranzila קיים ממשק ניהול ומעקב עיסקאות ידידותי ומפורט שיוכל לתרום לכל בעל אתר מסחרי, סדר ויעילות בתאום מול מחלקת החשבונות.

PayPal וחברת טרנזילה

טרנזילה מציעה לסוחרים גם את האפשרות להוסיף את אפיק התשלום של פייפאל. דרך פייפל, קונים יכולים לרכוש מוצרים ושירותים מבלי להזין פרטי כרטיס אשראי באתרי האינטרנט, אלא להזין את פרטי הדואר האלקטרוני שלהם בלבד, זאת תחת האתר המאובטח של PayPal.

פייפל העולמית וחברת טרנזילה חתמו על הסכם שיתוף פעול ייחודי המאפשר למשתמשי טרנזילה להציע ללקוחותיהם את אפשרות התשלום של פייפל. שיתוף הפעולה של פייפל העולמית תחת הנציגות המקומית מקנה ללקוחות טרנזילה אפשרויות מגוונות להוספת תשלום ב-PayPal.

סליקת כרטיסי אשראי

סליקת אשראי אונליין באמצעות מערכת Tranzila תאפשר לכל בעל אתר אינטרנט קבלת תשלום מגולשיו במגוון רחב של סוגי כרטיסי אשראי ישראליים ובינלאומיים וכמו כן מתאפשרת סליקת אשראי רב-מטבעית בתאום עם חברות כרטיסי אשראי, כדלהלן:

סליקת כרטיסי אשראי