טרנזילה סליקה חותם אבטחה
התקשר עכשיו: 073-222-4444073-222-4444
upper tranzila logo
tranzila diaglogo

חותם טרנזילה - סליקה בטוחה באינטרנט

צוות הפיתוח של Tranzila ממשיך לשקוד על פיתוח ושיפור השירות. בימים אלו חנכנו עבורכם את Tranzila Verified, מערכת יחודית מבית היוצר של InterSpace, המאפשרת לגולשי האינטרנט להיות בטוחים שאכן הם נמצאים באתר האינטרנט שלכם ולא באתר מתחזה.

חותם אבטחה של טרנזילה מאפשר לגולשים להרגיש בטוח יותר ולכן הצגת חותם טרנזילה יביא לגידול במכירות.

שירותים ופתרונות

אימות סליקה - Tranzila Verified

Tranzila Verified מאמתת בזמן אמת את זהות האתר ובעליו ומחוללת באתרים בעזרת טכנולוגיה חדשנית, חותם אבטחה, המשמש כמעין תעודת יושר אלקטרונית שאיננה ניתנת לזיוף.

המערכת מאשרת לגולשים שהם אכן נמצאים באתר המשתמש במערכת Tranzila לסליקת כרטיסי אשראי בזמן אמת ובמערכת Tranzila Verified לבדיקת זהות בית העסק. המערכת מאפשרת לגולשים רמה נוספת של אבטחה ואמינות בעת מסירת אינפורמציה, או בעת ביצוע עסקאות מסחר אלקטרוני.

במקביל לצמיחתו של תחום המסחר האלקטרוני, עלה מספרם של מקרי ההתחזות וההונאה ברשת. גולשים רבים חוששים לעשות "עסקים אלקטרוניים" כיוון שהם חוששים ליפול קורבן לנוכלים שעל ידי טכנולוגיות התחזות (phishing) מוציאים במירמה פרטים רגישים ואף פרטי כרטיסי אשראי שבבעלותם.

Tranzila Verified נבנתה על מנת להעניק בטחון לגולשים הנרתעים מאפשרויות ליפול קורבן למזימות מירמה אלקטרונית. מערכת סליקה טרנזילה מאפשרת לסוחרים באינטרנט להוסיף נדבך אבטחתי חשוב, המקנה אמינות לפעילות האון-ליין שלהם. ולחברות האשראי, המשקיעות מאמצים אדירים בכדי להחשף ככל שפחות לסיכוני הונאה, המערכת מאפשרת להקטין סיכונים ולהגדיל את היקף סליקת האשראי באינטרנט.


חותם אימות בעברית - לחץ על החותם להדגמה


חותם אימות באנגלית - לחץ על החותם להדגמה

חותם המערכת המוצג באתר הסוחר נבנה באפן דינמי ובזמן אמת, גורם שהופך את העתקתו וזיופו למשימה כמעט בלתי אפשרית. Tranzila Verified מחוללת את החותם עבור הגולש ברגע כניסתו לאתר הסוחר ומציגה עבורו את פרטי הסוחר, את התאריך ואת השעה בה זהות הסוחר נבדקה.

שמירת החותם כקובץ איננה אפשרית עקב היווצרותו באפן דינמי. הקלקה על החותם תעלה חלון ובו ניתן לקבל את כל הפרטים על הסוחר וכן אישור שזהות הסוחר נבדקה ואומתה. בנוסף מופיעה בחלון אישור חברת האשראי דרכן נסלקות העסקאות האלקטרוניות.

הערה: זיהוי פרטי הסוחר ניתנים לחשיפה בשפות עברית ואנגלית לפי בחירה.