מערכת 3D Secure - סליקה בטוחה עם אימות וזיהוי מוגבר

מספר העסקאות באמצעות רשת האינטרנט תוך שימוש בכרטיסי אשראי ממשיך לגדול בקצב מהיר. במקביל לצמיחת המסחר האלקטרוני בישראל ובעולם, עולה גם מספרם של מקרי ההתחזות וההונאה ברשת. גולשים רבים חוששים לעשות עסקים ברשת כיוון שהם חוששים ליפול קורבן ולחשוף את פרטי כרטיסי אשראי שבבעלותם למתחזים. עסקים רבים חוששים לסחור דרך האינטרנט כיוון שהם חוששים ליפול קורבן לנוכלים המשתמשים בפרטי כרטיסים אשר אינם שיכים אליהם. מכאן שעיקר הבעייתיות קשורה לשאלת הזהות והאימות. לכל המעוניין בשירות 3D Secure אנא הרשם בתחתית העמוד.

טכנולוגיית 3D Secure

מחקרים אחרונים הראו שלא רק אלו שמעולם לא רכשו או סחרו ברשת חוששים מפני הונאות באינטרנט, אלא דווקא גם אלו המודעים לסכנות הגלומות בתהליכי העסקה המקוונת.

חברות האשראי הבינלאומיות פיתחו טכנולוגיה המוסיפה נדבכי אבטחה משמעותיים, Verified By Visa של ויזה העולמית ו-Secure Code של חברת מסטרקארד.

על בסיס טכנולוגיה זו מתבססת המערכת הנקראת - מערכת לסליקת עסקה עם פרט זיהוי מוגבר (או מערכת עסקה בטוחה/ מזוהה 3D Secure).

סליקה בטוחה באמצעות אימות וזיהוי מוגבר

אימות וזיהוי 3D Secure

‎3D Secure הוא פתרון אימות זהות המקובל ברחבי העולם, שמטרתו להפוך עסקאות מסחר אלקטרוני למאובטחות יותר בזמן אמת.

סליקה בטוחה - דע עם מי יש לך עסק

מערכת 3D Secure פותחה על מנת לספק מענה הן לגולשים והן לעסקים הנרתעים מהאפשרות ליפול קורבן למזימת מירמה אלקטרונית. מחזיקי כרטיס מכל חברת אשראי המשתמשים בכרטיס האשראי שלהם בחנות אונליין התומכת במערכת 3D Secure יכולים להשתמש בכרטיס באבטחה מכסימלית.

עבור בתי העסק - מערכת 3D Secure מאמתת את זהות המשתמש בכרטיס האשראי. בעל הכרטיס נדרש לאמת את זהותו במהלך תהליך הקניה באתר מסחר אלקטרוני על ידי אישור העסקה מול שרתי חברות האשראי מנפיקות הכרטיס, ורק לאחר הזיהוי, עסקת הגולש מופנית להמשך תהליך העסקה באופן הרגיל.

הטכנולוגיה מאחורי המערכת מושתתת על טכנולוגית סליקת אשראי 3Dsecure. המערכת מתממשקת למערכות Verified By Visa של חברת Visa העולמית וגם למערכות SecureCode של Mastercard העולמית, וגם לברות אשראי קטנות יותר כמו דיינרס ואמריקן אקספרס.

יתרונות 3D Secure לבתי עסק

עסקים ברשת האינטרנט אשר מאמצים את מערכת 3D Secure חווים שיפור אמיתי ברווח התפעולי. ברוב במקרים, עסקות מסחר אלקטרוני באתר סוחר אשר מימש את המערכת קניה בטוחה מובטחים על ידי חברת האשראי גם באם העסקה הוגדרה כעסקה במסמך חסר, ולכן גם נמנעת הכחשת עסקה בגרסתה הנפוצה - "זה לא אני".

להלן רשימת יתרונות נוספים לעסקים באונליין:

 • נכונות גבוהה של לקוחות לבצע עסקות אלקטרוניות עקב שיפור מערכת האבטחה
 • צמצום ניכר של מספר הכחשות עסקה
 • צמצום אובדן סחורה בעסקות מירמה
 • אין צורך להתעסק בבירורים ובויכוחים על עסקאות מוכחשות
 • מניעת נזקים תדמיתיים עקיפים כתוצאה מאירועי תרמית והכחשות עסקה
 • חותמת האבטחה באתר המסחר האלקטרוני המעניקה ביטחון ושקט נפשי לגולשים
האבטחה של מערכת 3D Secure

במערכת הושקעו משאבים רבים ותשומת לב לנושא אבטחת מידע. התהליך כולו מאובטח ומגובה בסטנדרטים נוקשים שהוכתבו על ידי חברות אשראי. בפועל, שימוש במערכת מוסיף אבטחת מידע תלת מימדית - ומוסיפה הן לקונה והן לסוחר והן לחברות האשראי, רובד נוסף של אבטחת מידע. רמת האבטחה הגבוהה מאפשרת לחברת ויזה ומסטרקארד העולמיותת לגבות את העסקה ולהעלותה מרמה של "עיסקה בחסר" לרמה של "עיסקה בטוחה" או סליקה בטוחה, כך שסוחרים שיצטרפו לשירות יזכו לגיבוי מלא של עיסקאותיהם.

לפרטים נוספים על המערכת: כיצד מערכת עסקה בטוחה (3d secure) עובדת?

שירות 3D Secure למחזיקי כרטיס אשראי בישראל

כל חברות האשראי בישראל תומכות במערכת 3D Secure, וכולן מאפשרות למחזיקי כרטיסי האשראי הצטרפות אוטומטית לשירות.

השנה טכנולוגיית 3D Secure של אימות מוגבר, עברה מהפך ואנחנו במעבר מגירסה 1 לגירסה 2. השינוי הוא מהותי ומביא בשורה בשלש תחומים:

 • תמיכה והתאמה עבור עסקאות במגוון מכשירים לחוויית לקוח משופרת
 • פי עשר יותר מידע כדי לתמוך במנפיקים בקבלת החלטות מבוססות סיכונים גבוהים יותר
 • פחות סרבול עבור הגולשים, דבר שמוביל לפחות נטישה של עגלת הקניות
עוד על שירותי סליקה בטוחה בטרנזילה

צור קשר

נא מלא את הטופס להלן, ונציג של חברת טרנזילה יצור איתך קשר בהקדם האפשרי


contact_image
 • location_icon רח' יד החרוצים 19, ת.ד. 8723
  איזור התעשיה החדש פולג, נתניה
 • phone_icon 073-222-4444