פתרונות אבטחה לאתרי מסחר אלקטרוני

לצד מערכת סליקה לעסקים המקצועית ביותר בישראל, חברת טרנזילה מציעה ללקוחותיה סל פתרונות אבטחה מלא. שלל פתרונות אלו גורמים לסוחרים, כמו גם לגולשים עצמם לדעת כי העסקאות המתבצעות דרך האתר מגובות בנדבכי אבטחה ברמה הגבוהה ביותר.
לכל המעוניין בשירותי סליקה בטוחה, אנא צרו קשר בטופס בתחתית העמוד.

תקן אבטחה - PCI DSS

מערכת טרנזילה עצמה, עומדת בתקן אבטחה המחמיר ביותר - PCI DSS Level-1. ולכן העסקאות עם טרנזילה בטוחות ואמינות יותר.

מערכת ניטור ומישגוח מאפשרת לעסקים קבלת התראות לפי הגדרת בית העסק בזמן אמת למייל ול-SMS.

פתרונות אבטחה לאתרי מסחר

פתרונות אבטחה לאתרי מסחר

מערכת חסימת הונאות

עסקים ובעלי אתרים רבים מוצאים עצמם חשופים למקרי הונאה ולסוגי עקיצה מגוונים. על מנת ולהתגונן בפני מקרים אלה, נאלצים הסוחרים לאמץ מדיניות קשוחה בקבלת עסקות ולדחות עסקות חשודות. אולם לעסקות המתבצעות באונליין נדרשת החלת מדיניות בזמן אמת. טרנזילה מציעה לעסקים באינטרנט המפעילים אתרי מסחר אלקטרוני הפועלים בזירה הבינלאומית, נדבך אבטחתי היוצר רשת ביטחון נוספת לניהול וביצוע עסקאות. מערכת חסימת ההונאות מאפשרת לכל בעל אתר או סוחר לקבוע כללים משלו לדירוג סיכונים ולקבלת או דחיית עסקות.

קרא עוד >> קוד אבטחה cvv2
קרא עוד >> חסימת הונאות
קרא עוד >> סיווג כרטיסי אשראי לפי BIN

אימות מוגבר 3D Secure

בקרב בעלי אתרים רבים עדיין שורר החשש מפני נוכלים העושים שימוש בפרטי כרטיסי אשראי אשר אינם שייכים להם. חברות האשראי יישמו תקן אבטחה חדש המזהה את הגולש אשר מבצע פעולות עם כרטיס האשראי שלו באינטרנט. על פי מערכת זו, הנקראת גם מערכת עסקה בטוחה, הגולש עובר תהליך אימות מול חברות האשראי באמצעות סיסמה ייחודית. בעל אתר המיישם מערכת זו מבטיח כי חברות האשראי אימתו את זהותו האמיתית של הגולש, כך שבמקרה של חשד להונאה או להכחשת עסקה, הוא בדכ"ל לא יספוג את העלויות הכרוכות בכך.

קרא עוד >> אימות מוגבר 3D Secure
קרא עוד >> כיצד מערכת אימות מוגבר (3D Secure) עובדת?
קרא עוד >> בלוג: סליקה עם אימות מוגבר

תעודת SSL לאתרים

בעלי אתרים אשר מעוניינים לגבות תשלומים באופן מקוון חייבים לעשות שימוש בפרוטוקול ההצפנה SSL. זוהי אחת מן הדרישות הבסיסיות של חברות כרטיסי האשראי לביצוע סליקה באתרי אינטרנט. SSL, בקצרה, הוא פרוטוקול תקשורת מאובטח אשר נועד להגן על המידע ברחבי רשת האינטרנט. תעודת SSL מבטלת את חששות הגולשים ומעלה את אמינות האתר. בצד לפתרונות SSL חינמיים, טרנזילה מציעה ללקוחותיה הנפקת תעודת SSL יעודית לאתרך במחירים האטרקטיבים בישראל.

קרא עוד >> תעודת SSL
קרא עוד >> מערכת טוקניזציה

סריקות אבטחה לאתרים

אמון ואמינות קשים להשגה אולם ניתן לאבדם בקלות. באופן כמעט ולא מודע, רכיבים מעוררי אימון גורמים לגולש לסמוך על מפעילי האתר ומשפרים את המוטיבציה שלו להשלים את תהליך הרכישה. בסופו של דבר, אותם רכיבים לכאורה זניחים, עשויים להגדיל את מספר הרכישות באתר האינטרנט שלך בעשרות אחוזים. הצגת חותם האבטחה של McAfee Secure מגן על אתרך מהאקרים מצד אחד, ומצהיר על כך לגולשים שהאתר שלך בטוח מצד שני.

קרא עוד >> סריקות אבטחה
קרא עוד >> תקן PCI DSS

מכשירי סליקה לתשלום מאובטח

מכשיר סליקה בתקן EMV או פינפד הם רק חלק ממגוון מכשירי EMV וחלק מאפשרויות הרבות של שירותי סליקה לעסקים שטרנזילה מספקת. סליקה באמצעוטת טכנולוגיית EMV מונעת כמעט לגמרי את ההונאות בכרטיסי אשראי גנובים.

קרא עוד >> תקן EMV
קרא עוד >> EMV - שאלות ותשובות

צור קשר
נא מלא את הטופס להלן, ונציג של חברת טרנזילה יצור איתך קשר בהקדם האפשרי
* *
* *
contact_image
  • location_icon רח' יד החרוצים 19, ת.ד. 8723
    איזור התעשיה החדש פולג, נתניה
  • phone_icon 073-222-4444