טרנזילה - CVV2
התקשר עכשיו: 073-222-4444073-222-4444
upper tranzila logo
tranzila diaglogo

פתרונות אבטחה לאתרי מסחר

לצד מערכת הסליקה המקצועית ביותר בישראל, חברת טרנזילה מציעה ללקוחותיה סל פתרונות אבטחה מלא. שלל פתרונות אלו גורמים לסוחרים, כמו גם לגולשים עצמם לדעת כי העסקאות המתבצעות דרך האתר מגובות בנדבכי אבטחה ברמה הגבוהה ביותר.

מערכת טרנזילה עצמה, עומדת בתקן אבטחה המחמיר ביותר - PCI DSS Level-1. ולכן העסקאות עם טרנזילה בטוחות ואמינות יותר. פתרונות אבטחה לאתרי מסחר

מערכת חסימת הונאות

סוחרים ובעלי אתרים רבים מוצאים עצמם חשופים למקרי הונאה ולסוגי עקיצה מגוונים. על מנת ולהתגונן בפני מקרים אלה, נאלצים הסוחרים לאמץ מדיניות קשוחה בקבלת עסקות ולדחות עסקות חשודות. אולם לעסקות המתבצעות באונליין נדרשת החלת מדיניות בזמן אמת. טרנזילה מציעה לסוחרים המפעילים אתרי מסחר אלקטרוני הפועלים בזירה הבינלאומית, נדבך אבטחתי היוצר רשת ביטחון נוספת לניהול וביצוע עסקאות. מערכת חסימת ההונאות מאפשרת לכל בעל אתר או סוחר לקבוע כללים משלו לדירוג סיכונים ולקבלת או דחיית עסקות.

קרא עוד >> קוד אבטחה cvv2
קרא עוד >> חסימת הונאות
קרא עוד >> תקן EMV

מערכת עסקה בטוחה

בקרב בעלי אתרים רבים עדיין שורר החשש מפני נוכלים העושים שימוש בפרטי כרטיסי אשראי אשר אינם שייכים להם. חברות האשראי יישמו תקן אבטחה חדש המזהה את הגולש אשר מבצע פעולות עם כרטיס האשראי שלו באינטרנט. על פי מערכת זו, הנקראת גם מערכת עסקה בטוחה, הגולש עובר תהליך אימות מול חברות האשראי באמצעות סיסמה ייחודית. בעל אתר המיישם מערכת זו מבטיח כי חברות האשראי אימתו את זהותו האמיתית של הגולש, כך שבמקרה של חשד להונאה או להכחשת עסקה, הוא בדכ"ל לא יספוג את העלויות הכרוכות בכך.

קרא עוד >> עסקה בטוחה

תעודת SSL לאתרים

בעלי אתרים אשר מעוניינים לגבות תשלומים באופן מקוון חייבים לעשות שימוש בפרוטוקול ההצפנה SSL. זוהי אחת מן הדרישות הבסיסיות של חברות כרטיסי האשראי לביצוע סליקה באתרי אינטרנט. SSL, בקצרה, הוא פרוטוקול תקשורת מאובטח אשר נועד להגן על המידע ברחבי רשת האינטרנט. תעודת SSL מבטלת את חששות הגולשים ומעלה את אמינות האתר. בצד לפתרונות SSL חינמיים, טרנזילה מציעה ללקוחותיה הנפקת תעודת SSL יעודית לאתרך במחירים האטרקטיבים בישראל.

קרא עוד >> תעודת SSL

סריקות אבטחה לאתרים

אמון ואמינות קשים להשגה אולם ניתן לאבדם בקלות. באופן כמעט ולא מודע, רכיבים מעוררי אימון גורמים לגולש לסמוך על מפעילי האתר ומשפרים את המוטיבציה שלו להשלים את תהליך הרכישה. בסופו של דבר, אותם רכיבים לכאורה זניחים, עשויים להגדיל את מספר הרכישות באתר האינטרנט שלך בעשרות אחוזים. הצגת חותם האבטחה של McAfee Secure מגן על אתרך מהאקרים מצד אחד, ומצהיר על כך לגולשים שהאתר שלך בטוח מצד שני.

קרא עוד >> סריקות אבטחה
קרא עוד >> תקן PCI DSS