לקוחות ממליצים על סליקה באמצעות טרנזילה

חוויית קניה חדשנית במסחר אלקטרוני, בעסק ובמשרד באמצעות מערכת טרנזילה סליקה לעסקים, המערכת המובילה בישראל.
סליקת אשראי וגם ארנקים דיגיטלים כמו ביט, גוגל פיי ואפל פיי
לכל המעוניין בשירותי מערכת סליקה לעסקים טרנזילה, אנא צרו קשר בטופס בתחתית העמוד.

לקוחות שירותי סליקה ממליצים
 • "השירות, ואני חוזר שוב – השירות. השער של טרנזילה נפתח עם שירות נפלא מהרגע הראשון עובר לשני, לשלישי ועד שאני חייב לעצור לרגע, ולכתוב תודה רבה. יישר כוח."

  עו"ד אדי סוברי, מנהל אתר הפורומים - המשפטיים ריכוז פורומים בנושאי משפטים

 • "מאז הטמעת מערכת TRANZILA, התפנה לי המון זמן יקר, התשלומים רצים לבד, החשבוניות מופקות און ליין והדוחות הכספיים מתקבלים בלחיצת כפתור. המערכת ממש מיעלת לי את העסק וחוסכת כח אדם – אפילו את ה SSL קניתי באינטרספייס."

  צרפתי שלומי, מנכ"ל, זיפזופ לוחות

 • "מעבר לביצוע העסקאות, TRANZILA מאפשרת לי לקבל מידע על כל עסקה. במצב כזה אני עם היד על הדופק של העסקים שלנו בכל מקום ובכל שעה, ואני יכול להגיב מידית."

  אלרז סלע, מנהל אתר, JDate.co.il.

 • "לצוות TRANZILA,
  תקופה ארוכה שאנו פועלים יחד, להקמה ותפעול מערכי חיוב שונים, עבור עמותות שונות להן אנו נותנים במה באתרנו, אנו מודים לכם על שירות מקצועי וזמינות גבוה. ישר כח."

  אוהד עטיה, מנהל אתר, rest.co.il

 • "את צוות TRANZILA הכרתי במהלך פיתוח מערך החיוב עבור מבצע ההתרמה לעמותת "לתת באהבה". הכרתי צוות אדיב ומקצועי אשר סיפק את כל הצרכים להם היינו זקוקים, תוך סבלנות יוצאת דופן לכל הדרישות. תענוג לעבוד מולכם."

  טליה אושרי, מנהלת שיווק תוכן, MSN.co.il

 • "מצאנו שמערכת סליקה TRANZILA היא הפתרון סליקה הטוב ביותר עבורנו מכל אספקט אפשרי: הטמעה קלה, נוחות שימוש, מהירות תגובה, אבטחת מידע ושירות ותמיכה מצויינים."

  דרור אפשטיין, מנכ"ל, לוח דרושים פורטל

 • "אחרי שבוע של עבודה עם מערכת סליקה TRANZILA זרקתי את מסוף החיוב המגושם למחסן. היום קשה לי להבין איך ניהלתי את התשלומים ללא טרנזילה."

  אבי תימור, מנכ"ל, infocenter.co.il

 • "הממשק למערכת סליקה TRANZILA מאפשר לי לקבל מידע על כל עסקה בזמן אמת. אני יודע תמיד איפה העסק עומד מבחינת ה- Cash Flow ולהתארגן בהתאם מבחינה לוגיסטית. תיעוד העסקאות, המידע הזמין והמיידיות, הכניסו הרבה אינטליגנציה לארגון ושיפרו מאד את רמת השירות ללקוחותינו וביניהם סוכני הביטוח. הפתרון הרב שכבתי מאפשר לדרכים לתת לתחנות הקצה כניסה ממודרת לתתי מערכות. כל תת מערכת מעניקה לתחנות הקצה יכולת התנהלות עצמאית וגביה דרך מסופים וירטואליים. כל הוספה של תחנת קצה אינה דורשת התקנות תוכנה מסובכות או עלויות חומרה ומהנדסים."

  מוטי דבש, מנכ"ל, דרכים - שרותי דרך

 • "ההתקשרות למערכת חשבוניות, מאפשרת לי להתפנות לעיסוקים אחרים. הפצת החשבוניות האוטומטית, חוסכת לי זמן יקר ומונעת המון כאב ראש. ההתממשקות למערכת בעזרת צוות התמיכה המקצועי של TRANZILA הייתה קלה ומהירה וכמובן, שכלי השליטה והבקרה במערכת, מספקים מידע ניהולי, אמין, איכות ובזמן אמת."

  פז דרור, מנהל אתר, Homeless.co.il

צור קשר
נא מלא את הטופס להלן, ונציג של חברת טרנזילה יצור איתך קשר בהקדם האפשרי
* *
* *
contact_image
 • location_icon רח' יד החרוצים 19, ת.ד. 8723
  איזור התעשיה החדש פולג, נתניה
 • phone_icon 073-222-4444