סליקה לעסקים קטנים תוך 24 שעות עם עמלת סליקה מופחתת

אם אתה מנהל פעילות עסקית באינטרנט או בדיוק מקים אתר מסחר אלקטרוני, ואתה מחפש פתרון סליקה איכותי, הגעת למקום הנכון - טרנזילה שירותי סליקת אשראי, סליקה לעסקים קטנים, גדולים ולעמותות.

טרנזילה חברת סליקה חדשה בישראל, מפעילה שירות גיוס אקספרס (בדכ"ל תוך ב-24 שעות) של סליקה לעסקים קטנים גם לעסקים באינטרנט וגם בבית העסק. לכל המעוניין לקבל מספר ספק סליקה לעסקים עם עמלת סליקה מופחתת, באמינות, במהירות וביעילות אנא הרשם בתחתית העמוד.

מהפכת סליקת כרטיסי אשראי בישראל

שירות סליקה טרנזילה אקספרס מאפשר לנותני שירותים ובעלי עסקים קטנים ובינוניים, לעמותות, לאדם הפרטי ולועדי בתים (סליקה ללא עסק), הקמת מסוף סליקת אשראי תוך 24 שעות בעלות מופחתת, ולהתחיל באופן מיידי לחייב לקוחות באמצעות סליקת כרטיסי אשראי.

בו בזמן, לקבל את הכספים שנגבו מהלקוחות לחשבון הבנק במהירות בדומה למזומן, כולל מימון וניכיון אשראי על עסקאות תשלומים

פנה עוד היום לטרנזילה ותשים סוף לסחבת ולבירוקרטיה, ותזכה לשירות לקוחות מהיר ומקצועי, #1 בישראל, ולעמלות סליקה מופחתות. לפרטים נוספים על קבלת מספר ספק סליקה מחברת האשראי.

מספר ספק סליקת אשראי מתקבל מחברת אשראי חדשה בישראל - חברת סליקה - טרנזילה פיננסים הפועלת ב רישיון בנק ישראל. עובדה זאת מאפשרת לנו לתת עמלת סליקה נמוכה לעסקים ואירגונים.

קרא עוד על נתונים סטטיסטים ו השוואת עמלות סליקה במערב ובישראל.

חברת סליקה מומלצת לעסקים קטנים

חברת סליקה מומלצת לעסקים קטנים

חברת סליקה מומלצת לעסקים קטנים #1 בישראל (2024)

סליקת כרטיסי אשראי לעסקים קטנים בינוניים וגדולים

ביום 8.2.2015 אישרה הממשלה את טיוטת חוק צמצום השימוש במזומן. לפי החוק החדש יאלץ כל עוסק בעסקה למכירת נכס, מתן שירות או תשלום בעד שכר עבודה להשתמש באמצעי תשלום מתקדמים ויאסר קבלת התשלום במזומן.

חברת טרנזילה פיננסים כתאגיד בנקאי ביחד עם טרנזילה פייטק כחברת סליקה לעסקים שמציעה מגוון פתרונות ושירותים טכנולוגיים לעסקים קטנים וגדולים ולעמותות גם שירותים פיננסים כמו בהקמה והפעלה של שירותי ניכיון לעסקאות תשלומים בכרטיס אשראי ולאפשר לאותו נותן שירות לקבל את כספו כאילו שולם לו במזומן וללא עלות נוספת.

לחץ כאן לקריאת דו"ח ועדת לוקר לצמצום השמוש במזומן.

טרנזילה אקספרס

טרנזילה אקספרס

כל פתרונות סליקה שעסק צריך במקום אחד

לטרנזילה מגוון שירותי סליקה לעסקים קטנים שניתן להשתמש בהם בבית העסק, בנייד, באינטרנט. פתרונות סליקה הם חדשניים ומתקדמים, המותאמים לצרכים של העסק שלך, כמו ברשימה להלן:


יותר פתרונות סליקה - פחות עמלת סליקהיותר פתרונות סליקה - פחות עמלת סליקה

מה תקבל אצלנו שאין לאחרים

מערכת סליקת אשראי TRANZILA מאפשרת לעסקים קטנים להנות מפתרון סליקה כמו לחברות הגדולות, פתרון מתקדם וחכם - הדור הבא, ובעמלת סליקה מופחתת.
מערכות חדשניות כמו ניטור סליקה וניהול התראות חכם לשמירה על הקופה, ומערכת אונליין לטיפול מהיר ויעיל בהכחשות עסקה יחסכו לכם הרבה כסף וזמן.

פתרון סליקה באינטרנט שלנו מאפשר בנוסף לסליקת כרטיסי אשראי גם תשלום באמצעות ארנקים אלקטרונים הנפוצים כמו ביט, גוגל פיי, אפל פיי ופייפאל.

מספר ספק סליקת אשראי או חשבון בית עסק

ככלל, כל חברה בע"מ, עוסק מורשה או עמותה רשומה עם חשבון בנק בישראל על שם העסק יקבל מספר ספק סליקה.

בלעדי בטרנזילה - סליקה ללא עסק - גם אדם פרטי או ועד בית יקבל מספר ספק סליקה.

טרנזילה חברת אשראי בישראל ובעולם מאפשרת ללקוחותיה שירות אקספרס לקבלת מספר ספק אינטרנטי בחברת האשראי ללא ערבויות ובעמלת הקמה מופחתת.

הקמת חשבון סליקה לעסקים קטנים ובינוניים בעזרת טרנזילה סולק או מגובה בהסכם מאגד מול חברות האשראי ובאישור בנק ישראל. כל כספי התקבולים בהפחתת העמלות, מועברים ישירות לחשבון הבנק של נותן השירות או הסוחר.

טרנזילה מציעה מערכת סליקה לעמותות עם מגוון אמצעי תשלום, יעילה ואפקטיבית מס.1 בישראל.

הקמת חשבון סליקת אשראי תוך 24 שעות

מערכת סליקה טרנזילה מאפשרת לבית העסק לקבל תשלומים בפשטות וביעילות, ולקבל את התשלומים תוך שבוע לחשבון הבנק שלו. בצורה זאת טרנזילה מביאה את מהפכת האשראי לבתי העסק - קבל באשראי ותזוכה במזומן.

טרנזילה שמה סוף לסחבת ולבירוקרטיה של חברות האשראי ומאפשרת פתיחת מסוף סליקה תוך 24 שעות כולל ניכיון כרטיסי אשראי ללא צורך במתן ערבויות כספיות וללא עמלות מינימום.

בנוסף טרנזילה מציעה עמלת סליקה הנמוכה בישראל - אנא אתגר אותנו.

נותן השירות או הסוחר, קטן כגדול, יכול לקבל את התשלומים עבור השירותים והמוצרים באמצעות מגוון פתרונות דיגיטלים מתקדמים כמפורט לעיל.

קבל תשלומים כל שבוע - הקדמת תשלום

בטרנזילה אקספרס אתה מקבל את התשלומים פעם בשבוע או פעם בחודש ישירות לחשבון הבנק וללא עלות נוספת.

זה הופך את עסקת התשלומים בכרטיסי אשראי להיות דומים מאד לתשלום במזומן. אין צורך לחכות חודש כמקובל כיום בחברות האשראי האחרות.

ניכיון שוברי אשראי

בלעדי בטרנזילה שירותי סליקה - כל עסקאות סליקת אשראי בתשלומים מועברים לחשבון בית העסק תוך שבוע. בית העסק יכול להציע ללקוחותיו לשלם עבור השירות או המוצר במספר תשלומים, אך פוגש את הכסף באופן מיידי ובמזומן וללא צורך במעקב ובהתאמות אשראי.
למידע נוסף אודות ניכיון אשראי לעסקים

צור קשר
נא מלא את הטופס להלן, ונציג של חברת טרנזילה יצור איתך קשר בהקדם האפשרי
* *
* *
contact_image
  • location_icon רח' יד החרוצים 19, ת.ד. 8723
    איזור התעשיה החדש פולג, נתניה
  • phone_icon 073-222-4444