סליקה לעסקים קטנים תוך 24 שעות

אם אתה מנהל פעילות עסקית באינטרנט או בדיוק מקים אתר מסחר אלקטרוני, ואתה מחפש פתרון סליקה איכותי, הגעת למקום הנכון - טרנזילה שירותי סליקת אשראי, סליקה לעסקים.

טרנזילה חברת סליקה חדשה, שמפעילה שירות גיוס אקספרס (בדכ"ל תוך ב-24 שעות) של סליקה לעסקים קטנים גם באינטרנט וגם בבית העסק. לכל המעוניין לקבל מספר ספק סליקה במהירות וביעילות אנא הרשם בתחתית העמוד.

מהפכת סליקת כרטיסי אשראי בישראל

שירות סליקה טרנזילה אקספרס מאפשר לנותני שירותים ובעלי עסקים קטנים ובינוניים, לאדם הפרטי ולועדי בתים, הקמת מסוף סליקת אשראי תוך 24 שעות בעלות מופחתת, ולהתחיל באופן מיידי לחייב לקוחות באמצעות סליקת כרטיסי אשראי.

בו בזמן, לקבל את הכספים שנגבו מהלקוחות לחשבון הבנק במהירות בדומה למזומן, כולל מימון וניכיון אשראי על עסקאות תשלומים

פנה עוד היום לטרנזילה ותשים סוף לסחבת ולבירוקרטיה. קרא עוד על מספר ספק מחברת האשראי.

חברת סליקה מומלצת לעסקים קטנים

חברת סליקה מומלצת לעסקים קטנים

חברת סליקה מומלצת לעסקים קטנים #1 בישראל 2022

סליקת כרטיסי אשראי לעסקים קטנים ובינוניים

ביום 8.2.2015 אישרה הממשלה את טיוטת חוק צמצום השימוש במזומן. לפי החוק החדש יאלץ כל עוסק בעסקה למכירת נכס, מתן שירות או תשלום בעד שכר עבודה להשתמש באמצעי תשלום מתקדמים ויאסר קבלת התשלום במזומן.

חברת טרנזילה כחברת סליקה לעסקים ודרך הסכמים ושיתופי פעולה עם חברות האשראי יכול לעזור לעסקים קטנים ובינוניים אילו בהקמה והפעלה של שירותי ניכיון לעסקאות תשלומים בכרטיס אשראי ולאפשר לאותו נותן שירות לקבל את כספו כאילו שולם לו במזומן וללא עלות נוספת.

לחץ כאן לקריאת דו"ח ועדת לוקר לצמצום השמוש במזומן.

טרנזילה אקספרס

מסוף סליקת כרטיסי אשראי

כל פתרונות סליקה שעסק צריך במקום אחד

לטרנזילה מגוון שירותי סליקה לעסקים קטנים שניתן להשתמש בהם בבית העסק, בנייד, באינטרנט. פתרונות סליקה הם חדשניים ומתקדמים, המותאמים לצרכים של העסק שלך, כמו ברשימה להלן:


מה תקבל אצלנו שאין לאחרים

מערכת סליקת אשראי TRANZILA מאפשרת לעסקים קטנים להנות מפתרון סליקה כמו לחברות הגדולות, פתרון מתקדם וחכם - הדור הבא.
מערכות חדשניות כמו ניטור סליקה וניהול התראות חכם לשמירה על הקופה, ומערכת אונליין לטיפול מהיר ויעיל בהכחשות עסקה יחסכו לכם הרבה כסף וזמן.

פתרון סליקה באינטרנט שלנו מאפשר בנוסף לסליקת כרטיסי אשראי גם תשלום באמצעות ארנקים אלקטרונים הנפוצים כמו ביט, גוגל פיי, אפל פיי ופייפאל.

מספר ספק אשראי או חשבון בית עסק

ככלל, כל חברה בע"מ, עוסק מורשה או עמותה רשומה עם חשבון בנק בישראל על שם העסק יקבל מספר ספק סליקה.

בלעדי בטרנזילה - גם אדם פרטי או ועד בית יקבל מספר ספק סליקה.

טרנזילה חברת אשראי בישראל ובעולם מאפשרת ללקוחותיה שירות אקספרס לקבלת מספר ספק אינטרנטי בחברת האשראי ללא ערבויות ובעמלת הקמה מופחתת.

הקמת חשבון סליקה לעסקים קטנים ובינוניים בעזרת טרנזילה סולק או מגובה בהסכם מאגד מול חברות האשראי ובאישור בנק ישראל. כל כספי התקבולים בהפחתת העמלות, מועברים ישירות לחשבון הבנק של נותן השירות או הסוחר.

הקמת חשבון סליקת אשראי תוך 24 שעות

מערכת סליקה טרנזילה מאפשרת לבית העסק לקבל תשלומים בפשטות וביעילות, ולקבל את התשלומים תוך שבוע לחשבון הבנק שלו. בצורה זאת טרנזילה מביאה את מהפכת האשראי לבתי העסק - קבל באשראי ותזוכה במזומן.

טרנזילה שמה סוף לסחבת ולבירוקרטיה של חברות האשראי ומאפשרת פתיחת מסוף סליקה תוך 24 שעות כולל ניכיון כרטיסי אשראי ללא צורך במתן ערבויות כספיות וללא עמלות מינימום.

נותן השירות או הסוחר, קטן כגדול, יכול לקבל את התשלומים עבור השירותים והמוצרים באמצעות מגוון פתרונות דיגיטלים מתקדמים כמפורט לעיל.

קבל תשלומים כל שבוע - ניכיון אשראי לחודש חינם

בטרנזילה אקספרס אתה מקבל את התשלומים תוך שבוע ישירות לחשבון הבנק וללא עלות נוספת.

זה הופך את עסקת התשלומים בכרטיסי אשראי להיות דומים מאד לתשלום במזומן. אין צורך לחכות חודש כמקובל כיום בחברות האשראי.

ניכיון שוברי אשראי

בלעדי בטרנזילה שירותי סליקה - כל עסקאות סליקת אשראי בתשלומים מועברים לחשבון בית העסק תוך שבוע. בית העסק יכול להציע ללקוחותיו לשלם עבור השירות או המוצר במספר תשלומים, אך פוגש את הכסך באופן מיידי ובמזומן וללא צורך במעקב ובהתאמות אשראי.
למידע נוסף אודות ניכיון אשראי לעסקים

צור קשר
נא מלא את הטופס להלן, ונציג של חברת טרנזילה יצור איתך קשר בהקדם האפשרי
* *
* *
contact_image
  • location_icon רח' יד החרוצים 19, ת.ד. 8723
    איזור התעשיה החדש פולג, נתניה
  • phone_icon 073-222-4444