כיצד מערכת סליקה לעסקים טרנזילה עובדת?

בכדי ליישם סליקה באמצעות רשת האינטרנט בישראל יש צורך במערכת סליקת אשראי יעודית. הקמת מערכת סליקת אשראי באינטרנט כרוכה בעלויות רבות הכוללות קווי תקשורת עם רוחב פס גבוהים, מהנדסי פיתוח ובקרה, אמצעי אבטחת מידע מתקדמים, שרתים חזקים וזמינים, אישורים והסמכות מחברות האשראי כמו תקן PCI DSS Level 1, וכמובן, ידע ונסיון בתשתיות תשלומים מקוונות.
לכל המעוניין בפתרונות סליקה לעסקים, אנא צרו קשר בטופס בתחתית העמוד.

פתיחת חשבון סליקה לעסקים

בית עסק המעוניין בשירותי סליקה מחוייב להיות מוכר כסוחר (Merchant) לפחות באחת מחברות האשראי. תנאי הכרחי להוצאת מספר ספק סליקה (חשבון סוחר) בחברות האשראי הוא להיות חברה או גוף עסקי מוכר בישראל ועם חשבון בנק גם הוא בישראל.

טרנזילה הינה החברה המנוסה והמקצועית ביותר בתחום סליקה באונליין בישראל. החברה מספקת סל פתרונות סליקה מקיף באמצעות מערכת סליקה לעסקים חכמה, ידידותית ומקצועית, הכוללת תמיכה במגוון רחב של כרטיסי אשראי, תמיכה בתשלומים עם ארנקים אלקטרונים כמו ביט, אפל פיי ופייפאל, והוזלת עלויות בפתיחת חשבון עסקי בחברת אשראי טרנזילה - לפרטים: חשבון סליקה לעסקים

שירות אקספרס חדש של טרנזילה לעסקים מאפשר קבלת מספר ספק סליקה תוך יום עסקים אחד. לפרטים ומידע: סליקה לעסקים קטנים ב-24 שעות

חברת סליקה לעסקים


טרנזילה פיננסים היא חברת אשראי חדשה בישראל וברישיון בנק ישראל. טרנזילה מאפשרת לכל בתי העסק סליקת אשראי עם עמלת סליקה מופחתת

כיצד טרנזילה עובדת?

מערכת סליקה טרנזילה פותחה במיוחד כך שתתאים למגוון צרכי בתי העסק בישראל. היום מערכת סליקה חכמה AI טרנזילה משמשת בפועל עשרות אלפי יחידים, חברות, עסקים ומוסדות. טרנזילה תומכת במגוון רחב של אפשרויות סליקה, ביניהן מסוף אשראי במשרד, סליקת אשראי באינטרנט, תשלום עם ארנק דיגיטלי כמו ביט אפל פיי ופייפאל, חשבוניות חתומות דיגיטלית, סליקה בטוחה באמצעות טכנולוגיה 3D Secure, ועוד.

להלן הסברים כיצד מערכת טרנזילה ומרכיביה תומכים באפשרויות אלו:

מסוף וירטואלי - המסוף מהדור הבא לחיובים במשרד ובחנות

מסוף וירטואלי מאפשר לסוחרים להיפטר ממסוף האשראי הקופסתי מהדור הישן, ולעבור למערכת מסוף אשראי מבית טרנזילה המאפשרת ניהול חכם ויעיל, באמצעות המחשב השולחני, לפטופ, אייפד או כל ציוד מיחשוב המחובר לרשת האינטרנט

 • סוחר פונה באמצעות הדפדפן לנקודת מכירה אישית שהיא מסוף אינטרנט מאובטח ומוצפן. במקרים מסוימים, (עפ"י דרישת העסק) כל סניף או כל סוכן יפעיל מסוף סליקה אישי.
 • הסוחר מזין את פרטי העסקה למסוף, לחלופין, סוחרים יכולים לבחור גם בהזנת נתונים אוטומטית למסוף, באמצעות קורא כרטיסים / פינפד EMV שיחובר לעמדת המכירה ובכך לבצע עסקות מאומתות ובטוחות
 • פרטי העסקה ישלחו באופן מאובטח ומוצפן TLS/SSL לשרתי טרנזילה ויבדקו אונליין מול מערכת חברת האשראי.
 • הסוחר יקבל על המסך אישור עסקה או דחייה שנשלחת ממנפיק כרטיס האשראי. בסליקה חכמה EMV אחרי אישור העסקה אין צורך יותר להדפיס ולהחתים את הלקוח על פרטיה.
 • פרטי העסקה (טרנזקציה) ישמרו במערכת הסליקה, ובית העסק דרך מערכת נתונים ובקרה (דשבורד) יקבל דיווח מקיף על כל העסקות שבוצעו בעסק.
 • לפרטים נוספים אודות מסוף אשראי וירטואלי או מכשיר סליקה פיזי.
כיצד מסוף סליקה וירטואלי עובד?

כיצד מסוף אשראי עובד?

מערכת שירותי סליקה באינטרנט טרנזילה

שירותי סליקה באינטרנט של טרנזילה מופעלים במודל - ASP (Application Service Provider) כלומר האפליקצייה פועלת על שרתים מרוחקים בפרוטוקול אינטרנט, ולכן מערכת שירותי סליקה יכולה להתממשק בקלות לכל פלטפורמה של מערכות הפעלה או סוגי מחשבים וכן לקבל נתונים מכל שפת תכנות. ניתן לעבוד עם מערכת סליקת אשראי בפרוטוקול וובי HTTPS וכן לבצע אינטרקציה בין שרתים על ידי פתיחת SOCKET, דבר המקנה רמת גמישות גבוהה יותר. אין צורך בהתקנה של קבצי DLL או קומפוננטות כאלו ואחרות, שעלולות לפגוע בחומרה עליה הותקנו ולגרום לעיבוד נתונים איטי או לחשש לפגיעה באבטחה.

נכון לימים אילו, מקובל להטמיע דף סליקה שמספקת חברת הסליקה. דף זה עומד בתקני אבטחת מידע PCI DSS ותומך בתקשורת מוצפנת TLS/SSL. זה יכול להיות דף סליקה עצמאי, טופס שהוא חלק מדף (iframe) או הפתרון המתקדם ביותר, פתרון שדות מתארחים (Hosted Fields).

אופן שליחת משתני סליקה

טופס ההזמנה יעוצב וייבנה על ידי הלקוח, ולכן מחובתו לדאוג לקיום מפתח הצפנה SSL (Secure Socket Layer) על מנת שהפרמטרים הרגישים כגון מספר כרטיס אשראי ופרטיו האישיים של הגולש יועברו באמצעות פרוטוקול מאובטח HTTPS. ניתן להעזר בשטחים מאובטחים של ספק ה-Hosting , או לרכוש רשיון פרטי על שם בעלות פרטית או החברה, מפתח הצפנה מתקדם של 256 ביט ניתן לרכוש במחיר מוזל ללקוחות טרנזילה.

לחילופין ניתן להשתמש בפתרון אחסון אתרים הניתן ללא עלות ומספק מפתח הצפנה שתופי.

תהליך סליקה באתר אינטרנט
 1. תהליך החיוב מתחיל בהזנת פרטי הרכישה ע"י הגולש באתר מסחר אלקטרוני.
 2. לאחר שליחת הפרמטרים לשרתי טרנזילה, מערכת סליקת אשראי האינטרנטית פונה דרך שב"א אל חברת אשראי שהיא מנפיקת כרטיס האשראי הנסלק, על מנת לאמת את פרטי העסקה ולקבל אישור לעסקה.
 3. פניה באונליין מבטיחה פרטים מעודכנים בניגוד לעבודה מול קובץ שגויים וחסומים הפועל מול מכשירי סליקה ידניים המוכרים בשוק.
 4. מערכת סליקה טרנזילה תחזיר לאתר הסוחר את תשובת חברת אשראי אשר תוצג לגולש, ותתועד במערכת.

תאור מערכת סליקה

סיום הסליקה והחזרת תשובה לעסקה דחויה או מאושרת

לאחר ביצוע הטרנזקציה בחברות האשראי, יוחזרו כל המשתנים שנשלחו על ידי הטופס חזרה אל URL כלשהו באתרכם, במידה והטרנזקציה עברה בהצלחה ובוצע חיוב, יצורף נתון נוסף לפרמטרים המוחזרים והוא "מספר אישור" העיסקה מ-שב"א, במידה והטרנזקציה נכשלה יצורף מספר שגיאה (Error Code) לפי החלטת חברות אשראי ולפי טבלת קודי השגיאה.

טרנזילה סליקה תהווה מערכת שקופה לשלב החיוב, את כל אותם משתנים נוספים שנשלחו על ידי הגולש באמצעות טופס ההזמנה כגון: שם פרטי, כתובת, אימייל וכו, טרנזילה תחזיר חזרה אל השרת כך שיכולות התכנות באתר לא נפגעות.

מערכת תמיכה בתשלומי ביט לעסקים, אפל פיי, גוגל פיי, פייפאל (PayPal)

מערכת פייפאל מאפשרת לסוחרים לקבל תשלומים בפשטות ובמהירות, ומקנים לרוכשים באתר האינטרנט ביטחון וערובה מצד חברת פייפאל לקבלת השירות או המוצר, והחזר כספי במידת הצורך.

טרנזילה הינה מערכת סליקה מהבודדות בעולם אשר פועלת בשיתוף מלא עם חברת פייפאל העולמית. טרנזילה מאפשרת לסוחרים לשלב את אפשרות התשלום של פייפאל באתר ומספקת מערכת דיווח מתקדמת באנגלית או בעברית עם ערכים מוספים, שאינם כלולים במערכת פייפאל העולמית.

בנוסף לפייפאל בשנים האחרונות פותחו מספר ארנקים דיגיטלים וטרנזילה תומכת גם בארנקים הפופולרים שהם: ביט לעסקים ו אפל פיי (Apple Pay) לעסקים וגם גוגל פיי לעסקים.

כל החיובים והתשלומים בסוגי הארנקים הדיגיטלים נתמכים ע"י מערכת חשבונית דיגיטלית באונליין של טרנזילה וכפי שמוסבר להלן.

מערכת חשבונית דיגיטלית באונליין

פתרון חדשני מבית היוצר של טרנזילה מאפשר לעסקים העושים שימוש במערכת שירותי סליקה, להפיץ חשבונית דיגיטלית בצורה אוטומטית. התקנת רובד חשבוניות המותקן על גבי מערכת סליקה, יאפשר לעסקים להתממשק לשירות המאפשר הנפקה אוטומטית של חשבוניות/קבלה. השירות מתבצע בעזרת רובד אפליקטיבי מתקדם המזהה כל עסקת חיוב או עסקת זיכוי מאושרת שבוצעה בחברות האשראי ובאישורן ומפיקה כנגדה חשבונית. בנוסף טרנזילה מספקת פתרון יחודי של חתימה אלקטרונית של חשבונית כך שחשבונית הנשלחת בדוא"ל יכולה להיות חשבונית מקור.

מערכת סליקה חכמה טרנזילה מנפיקה חשבוניות מקור, שניתן להדפיסן או לשולחן בדואר רגיל. כמו כן ניתן להגדיר במערכת שליחה של העתקי החשבוניות בדואר אלקטרוני או שיחזור העתקים על המסך והדפסתם. לכל סוחר ישנה אפשרות לשלוט בעיצוב החשבונית ובמסריה דרך מימשקים נוחים. בנוסף בתי העסק יכולים לחולל חשבוניות באופן ידני ולשולחן בדואר רגיל ואלקטרוני לחסכון במשאבי ניהול והתעסקות הינו ברור ומידי.

החשבונית המופקת דיגיטלית חוסכת בנייר ולכן נחשבת חשבונית ירוקה. בטרנזילה חשבונית ירוקה מקבלת משמעות כפולה עקב שימוש באנרגית השמש להפעלת מערכותיה.

תאור מערכת חשבוניות

ממשק ניהול ובקרת המסחר

לטובת בעל האתר\העסק פועל ממשק וובי למעקב וצפייה בעסקאות סליקת אשראי המבוצעות בכל רגע נתון באמצעות אתר האינטרנט שברשותו, הכניסה לממשק זה נגישה מכל מחשב בעל חיבור אינטרנטי. על ידי הממשק ניתן לבצע חיובים ידניים וחיתוכים לפי עסקאות, שמות, תאריכים ועוד.

מערכת סליקה בטוחה 3D secure

טכנולוגית סליקה בטוחה מושתתת על טכנולוגית 3D-Secure שפותחה על ידי חברות האשראי. המערכת מתממשקת למערכות Verified By Visa של חברת Visa העולמית ולמערכות Secure Code של חברת MasterCard. הטכנולוגיה תוכננה בקפידה וקבלה את אישוריהם של חברות האשראי העולמיות על מנת לאפשר התממשקות קלה וידידותית לסוחר ושימוש קל ומהיר על ידי הקונה. לפרטים נוספים אודות כיצד מערכת סליקה בטוחה עובדת

חנויות באינטרנט ומסחר אלקטרוני
צור קשר
נא מלא את הטופס להלן, ונציג של חברת טרנזילה יצור איתך קשר בהקדם האפשרי
* *
* *
contact_image
 • location_icon רח' יד החרוצים 19, ת.ד. 8723
  איזור התעשיה החדש פולג, נתניה
 • phone_icon 073-222-4444