טרנזילה סליקה פייפאל (Paypal)
התקשר עכשיו: 073-222-4444073-222-4444
upper tranzila logo
tranzila diaglogo

טרנזילה בשילוב Paypal

טרנזילה עם פייפאל

טרנזילה מקבוצת אינטרספייס הינה החברה הראשונה בישראל, ומן הבודדות מחוץ לארה"ב אשר חתמה על הסכם שיתוף פעולה עם חברת PayPal העולמית. שיתוף הפעולה בין טרנזילה לחברת הסליקה המובילה בעולם PayPal, מאפשר ללקוחות טרנזילה אפיקי תשלום חדשים.
קרא עוד >> פייפל בישראל

כעת בעלי עסקים המעוניינים לספק את אפשרות התשלום באמצעות PayPal יכולים לעשות כן בקלות רבה, תוך שימוש מלא במערכת טרנזילה. כל הממשקים הדוחות והניהול המתקדם בטרנזילה תומכים בתשלומי פייפאל ובעברית.

מערכת טרנזילה הינה מערכת הסליקה המתקדמת והמובילה בישראל. המערכת מעניקה למשתמשיה ממשק מקוון שאינו תלוי בחומרה, תוכנה או חיבור טלפוני יעודי, אפשרויות ניהול דוחות מתקדם, הפקת חשבוניות חתומות אלקטרונית, ועוד.

פתיחת חשבון פייפאל

הצעד הראשון ללקוחות טרנזילה קיימים המעוניינים להוסיף לאתרם את אפיק התשלום של PayPal הוא לפתוח
חשבון PayPal לעסקים. התהליך פשוט ומהיר.

טרנזילה בשיתוף פייפאל - יתרונות

נוחות למשתמשי האתר

גולשים יכולים לבחור באפשרות התשלום הנפוצה של PayPal בנוסף לתשלום באמצעות כרטיסי אשראי והכל מנוהל דרך ממשק אחד ויחיד.

חשבוניות אלקטרוניות באישור מס הכנסה

מערכת טרנזילה היא היחידה בישראל המאפשרת הפקת חשבוניות אוטומטיות עם ביצוע העסקה בפייפאל. חשבוניות פייפאל חתומות אלקטרונית ונשלחות ללקוח במייל.

דף סליקה באינטרנט

דף סליקה באינטרנט הינו דף תשלומים באינטרנט, מעוצב ומאובטח ב SSL. דף הסליקה מוכן להטמעה בו ביום, ומאפשר קבלת תשלומים בפייפאל וכרטיסי אשראי באופן מיידי וללא עלויות. לפרטים נוספים: דף סליקה באינטרנט.

ניהול יעיל וחכם

ניהול חשבון סליקה אחד תחת ממשק ניהול מתקדם אחד, ובעברית ! ממשק הסליקה של טרנזילה מאפשר לסוחר להגדיר קבוצת נתונים המתאימה לו ובכך להפוך את טרנזילה למערכת ניהול מותאמת לכל עסק. טרנזילה פיתחה מערכת המאפשרת לה לקבל נתונים ממרכז הבקרה של פייפאל ולהציג טרנזקציות שלא התקבלו או נעשו דרך ממשק האינטרנט.

טרנזקציות שלא הושלמו

טרנזילה פותרת בעיות מהותיות ללקוחות פייפאל. טרנזילה מאפשרת מעקב ניטור ודוחות גם על טרנזקציות שנכשלו או שהם במצב של עיכוב זמני בפייפאל.

יחס המרה גבוה יותר

מתן אפיקי תשלום מרובים מעלים את יחס ההמרה של סגירת עסקאות באתרי אינטרנט.

הטמעה מהירה ונוחה

הטמעת אפשרות התשלום של פייפאל מאתר האינטרנט באופן מהיר ודינמי. הממשק הפשוט להתחברות לטרנזילה סליקת כרטיסי אשראי הינו זהה לממשק פייפאל ובכך בעל האתר אינו נידרש לפיתוחי תוכנה נוספים מעבר להתאמות קלות.

ללא דמי הקמה

הוספת אפיק התשלום של פייפל ללקוחות טרנזילה קימים אינו כרוך בעלויות הקמה.

תמיכה ושירות בעברית

לקוחות טרנזילה ממשיכים ליהנות מתמיכה ושירות אישי בשפה העברית, עם זמן מענה מהיר ביותר של דקה וחצי בממוצע.

כיצד זה עובד?

הוספת PayPal לחשבונך יאפשר לך להציג תצורת תשלום נוספת לצד שלל תצורות התשלום הקיימות בטרנזילה. כפתור התשלום של פייפל חוסך זמן ללקוחותיך, ובעצם כך גם מקטין את עזיבת הגולשים בעת הזמנת המוצר/ שירות. הגולש לוחץ על כפתור PayPal Checkout, נכנס לחשבונו האישי, ומשלים את הרכישה במהירות.

מערכת טרנזילה הינה שקופה מבחינת הגולש, ומאיצה את תהליך ההתממשקות מול מערכות פייפאל.

פייפאל טרנזילה

אם גם אתה מעוניין להתקדם למערכת סליקת אשראי ותשלומים בפייפאל כולל חשבוניות באינטרנט באמצעות טרנזילה, אנא מלא את פרטיך ואנו נתקשר אליך בהקדם או התקשר עכשיו: 073-222-4444
שם פרטי
שם משפחה
דואר אלקטרוני
שם חברה
טלפון