אפשרויות תשלום עם פייפאל לעסקים

הוסיפו אמצעי תשלום פייפאל (Paypal) לעסק באמצעות טרנזילה שירותי סליקה לעסקים ותראו מייד צמיחה בהכנסות!
חוויית קניה חדשנית במסחר אלקטרוני בישראל באמצעות ארנקים דיגיטלים: פייפאל, ביט, גוגל פיי ואפל פיי, המספקות בטחון בזמן הרכישה הן לרוכש והן לבית העסק.
לכל המעוניין להוסיף פתרונות סליקה לעסקים קטנים בחנות או באונליין ובמיוחד פייפאל לעסקים, ביט, גוגל פיי או אפל פיי, אנא צרו קשר בטופס בתחתית העמוד.

הוספת פייפאל במהירות ובקלות - וחיבור למגוון אפשרויות תשלום

פייפאל מאפשרת מגוון רחב של אפשרויות תשלום ובמטבעות שונים המתאימות לכל בית עסק. היתרון הגדול בפייפאל שאפשר למכור מוצרים או שירותים בכל העולם, ולקבל את סך התשלומים הנצברים בחשבון פייפאל בהעברה בנקאית לחשבון בנק בישראל.

האפשרות לספק שירותים ולמכור מוצרים לכל העולם ובמטבע מקומי תגדיל את המכירות בצורה משמעותית. פייפאל מספקת ביטחון למכירות סליקה באינטרנט הן למוכר והן לקונה, כאשר פייפאל אחראית ומפקחת מצד אחד על העברת הכספים למוכר ומצד שני על הספקת השירותים או המוצרים לקונה. במידה והמוכר לא שלח את המוצר והקונה לא קיבל את השירות, הלקוח יכול לפנות לפייפאל, ופייפאל תברר את הנושא מול המוכר ובמידת הצורך תזכה את הלקוח.

להלן אפשרויות תשלום בפייפאל:

אפשרויות סליקה

חברת סליקה מומלצת לעסקים קטנים

תשלום מתאחר בפייפאל

צורת תשלום זאת מתאימה לעסקים הדורשים קבלת תשלום רק בזמן אספקת המוצר.

לדוגמא לקוח שהזמין ספר בחנות ספרים אך הגבייה מתבצעת כאשר נבדק שהמוצר במלאי, והספר נארז ונשלח. צורת תשלום זאת מחולקת לשתי שלבים. שלב ראשון הלקוח מאשר את התשלום (Authorization) ובשלב שני שיכול להיות מספר ימים מאוחר יותר, מתבצעת הסליקה בפועל (Capture).

תשלום מיידי בפייפאל

בצורת תשלום זאת, הלקוח הסופי מועבר לאתר פייפל ועם אישור התשלום על ידו התשלום מועבר מיידית לחשבון פייפאל של בית העסק.

חשבון הפייפאל של בית העסק מהווה כמעיין חשבון בנק. בכל רגע נתון בעל העסק יכול להעביר את הכספים שהצטברו בחשבון זה לחשבון הבנק שלו בישראל.

תשלום בהעברה ע"י הלקוח

צורת תשלום זאת של פייפאל נעשית ביוזמת הלקוח. הלקוח נכנס לחשבון שלו בפייפאל ומבצע את העברת התשלום לחשבון הסוחר בדומה להעברה בנקאית. יש המכנים תשלום מסוג זה תשלום בדואר אלקטרוני.

צורת תשלום זאת מקובלת יותר להעברת תשלומים בין אנשים פרטיים אך יכולה לשמש גם לבתי עסק גם ללא אתר אינטרנט כאשר בקשת התשלום נשלחת ללקוח באמצעות דואר אלקטרוני.

מנויים ותשלומים מתחדשים בפייפאל

כיום יותר ויותר עסקים מחייבים לקוחות על בסיס מחזורי. החיוב יכול להעשות מידי חודש, שלשה חודשים, שנתי ואחר.

מכיוון שתשלום בפייפאל מחייב את אישורו של הלקוח במעמד התשלום, חיוב סטנדרטי בפייפאל אינו מתאים לצורת תשלום זאת. לשם כך, פייפאל פיתחה מערכת חיוב מחזורית המאפשרת ניהול מנויים וקבלת תשלומים על בסיס מחזורי. בית העסק מוסיף לקוח עם פרטי התשלום, תאריך לתשלום ראשון, כל כמה זמן לחייב ומספר חיובים שיכול להיות בלתי מוגבל עד לביטול המנוי על ידי הסוחר או הלקוח.

שירותי תשלום עם פייפאל וארנקים דיגיטלים
צור קשר
נא מלא את הטופס להלן, ונציג של חברת טרנזילה יצור איתך קשר בהקדם האפשרי
* *
* *
contact_image
  • location_icon רח' יד החרוצים 19, ת.ד. 8723
    איזור התעשיה החדש פולג, נתניה
  • phone_icon 073-222-4444