פייפאל לעסקים - פייפאל ישראל

הוסיפו פייפאל (Paypal) באמצעות טרנזילה סליקה לעסקים ותראו צמיחה בהכנסות!
חוויית קניה חדשנית במסחר אלקטרוני בישראל באמצעות ארנקים אלקטרונים: פייפאל, ביט, גוגל פיי ואפל פיי, המספקות בטחון הן לרוכש והן לבית העסק.
והכל באמצעות מערכת סליקת אשראי לעסקים הפופולרית טרנזילה.
לכל המעוניין להוסיף אמצעי תשלום של פייפאל לעסקים, אנא צרו קשר בטופס בתחתית העמוד.

פייפאל ישראל

טרנזילה מקבוצת אינטרספייס הינה החברה הראשונה בישראל, ומן הבודדות מחוץ לארה"ב אשר חתמה על הסכם שיתוף פעולה עם חברת פייפל העולמית. שיתוף הפעולה בין טרנזילה לחברת הסליקה המובילה בעולם פייפל, מאפשר ללקוחות טרנזילה אפיקי תשלום חדשים ומתקדמים.

כעת בעלי עסקים המעוניינים לספק את אפשרות התשלום באמצעות פייפאל לעסקים יכולים לעשות כן בקלות רבה, תוך שימוש מלא במערכת טרנזילה. כל הממשקים הדוחות והניהול המתקדם בטרנזילה תומכים בתשלומי פייפל ובעברית.

כחלק מתהליך החדירה של פייפל לשווקים מתקדמים הקימה את הסניף הישראלי. משרדי פייפל בישראל ממוקמים קרית עתידים בניין 2 תל אביב.

פייפאל לעסקים בשיתוף טרנזילה
טרנזילה עם פייפאל
ארנקים אלקטרונים הדור הבא

בשנים האחרונות התפתחו ארנקים אלקטרונים מותאמים למכשיר הסלולרי. ארנקים אלו מאפשרים חוויית קניה חדשנית במסחר אלקטרוני בישראל, בטוחה יותר ומהירה יותר. הארנקים אלקטרונים הנפוצים: ביט, גוגל פיי ואפל פיי.

ביקור נשיא פייפל העולמי בישראל

שיתוף הפעולה בין פייפל לטרנזילה היא חלק מתהליך שיווקי אסטרטגי בפייפל של התרחבות הפעילות למדינות נוספות ובמיוחד מדינות עם פעילות אינטרנט נרחבת. לאחרונה הוקם הסניף הישראלי בניצוחו של עודד זהבי לשעבר סמנכ"ל בכיר לפיתוח עסקים בישראל ובחו"ל בלאומי קארד אשר לו ניסיון רב בתחום סליקת כרטיסי אשראי.

פייפל ישראל פועלת נמרצות להחדרת פתרון התשלומים לישראל ולא מכבר איפשרה העברת תשלומים לבנקים בישראל מתוך חשבון פייפל.

כחלק מאסטרטגיית החדירה ועל מנת להוכיח את רצינות פייפל ביחס לשוק הישראלי, זכינו בביקור של נשיא החברה בישראל. למטה צילום של הנהלת פייפל עם מנכ"ל טרנזילה.

פייפל בישראל

בתמונה מצד שמאל נשיא פייפל העולמית מר סקוט תומפסון, באמצע מנכ"ל טרנזילה איציק נוסצקי ומצד ימין סמנכ"ל המכירות הבינלאומי של פייפל מר רוהן מדאבן

צור קשר
נא מלא את הטופס להלן, ונציג של חברת טרנזילה יצור איתך קשר בהקדם האפשרי
* *
* *
contact_image
  • location_icon רח' יד החרוצים 19, ת.ד. 8723
    איזור התעשיה החדש פולג, נתניה
  • phone_icon 073-222-4444