סליקה ללא-קוד (No-Code) ואוטומציה אל-קוד עם Tranzila Make

טרנזילה פייטק פיתחה מודולי סליקה ללא-קוד ומאפשרת לבעלי עסקים קטנים ובינוניים את היכולת כיום לפתח מערכות מורכבות המספקות פתרונות אוטומציה של תהליכים. זה נעשה באמצעות יישומי No-Code כדוגמת Make (לשעבר Integromat) שמאפשרת לנו לבנות תהליכי אוטומציה ובשמוש מודולים שונים, וזאת באופן אינטואיטיבי מהיר ופשוט.

טרנזילה פייטק חברת סליקה לעסקים, מפעילה שירות גיוס אקספרס של סליקת אשראי לעסקים קטנים גדולים ועמותות גם לעסקים באינטרנט או/וגם בבית העסק. לכל המעוניין לקבל עוד היום מספר ספק סליקה עם עמלת סליקה מופחתת - אנא הרשם בתחתית העמוד.

Tranzila Make

מה זה "ללא קוד" ו"אוטומציה ללא קוד"

כפי שהשם מרמז, אוטומציה ללא קוד עוזרת לנו להפוך את תהליכי עבודה לאוטומטיות ללא צורך לפתח קוד תוכנה. אז איך זה בדיוק עובד? והאם זה פשוט כמו ללחוץ על כפתור ?

הגדרת אוטומציה ללא קוד כרוכה בדרך כלל בעבודה הכנה ראשונית ובחירה ושמוש בכלים הנכונים.

טרנזילה + Make סליקה לעסקים, פתרון המאפשר אוטומציה ללא-קוד, כולל סליקה למגוון אמצעי תשלום. להלן הסבר והיתרונות של אוטומציה ללא קוד וכיצד תוכלו לבחור את כלי האוטומציה ללא קוד הטוב ביותר עבור העסק שלכם.

מה המשמעות של ללא-קוד?

No-code היא שיטה לבניית יישומי תוכנה ללא שימוש בשפות תכנות. במקום לכתוב קוד, אנו יכולים להשתמש בכלים המציעים בניית אפליקציה באמצעות ממשק גרפי תוך כדי הגדרת הפונקציונליות שלה. בסיום, הכלים האמורים גם עושים עבורנו את כל הקידוד האחורי הדרוש על פי המפרטים והתכנון שלנו.

נניח שאנו רוצים ליצור כפתור פשוט לאתר. לפני שהיו קיימים כלים ללא-קוד, היינו צריכים ללמוד להשתמש בשפות HTML, CSS, JavaScript רק כדי לממש את הכפתור! לאחר מכן היינו צריכים לעצב אותו, ולבסוף להגדיר מה קורה כשאנחנו לוחצים עליו. עם כלי לבניית אתרים ללא קוד, יצירת כפתור כזה יכולה כעת להיות קלה כמו גרירת בלוק תוכן לחצן לדף האינטרנט שלנו, להגדיר את הגופן והצבע של הכפתור, ולספק את כתובת האינטרנט שאליה הכפתור אמור להפנות משתמשים לאחר לחיצה (לדוגמא אפליקציית סליקה בוויקס היא אפליקציה ללא-קוד וגם חנות שופיפיי המתקדמת בעולם נחשבת לאפליקציה ללא קוד)

במה שונה ללא-קוד ממעוט-קוד (low-code)?

בבניית יישומים לבד משיטת ללא-קוד, ישנה גם גישת "מעוט-קוד" השניים הם בני דודים קרובים, אבל בגישת מעוט-קוד השיטה כרוכה ברמת ידע בתכנות שאינה נדרשת בפיתוח ללא-קוד. לדוגמה, כלי לבניית אתרים במעוט-קוד עשוי לספק את אותו טווח הגדרות כמו הכלי ללא-קוד ליצירת כפתור אתר עם זאת, הוא עשוי להציע גם הגדרה נוספת לקבלת קלט CSS מותאם אישית. בדרך זו, אם הגדרות ההתאמה האישית של בונה אתרים עם מעוט-קוד לא מציעות מספיק פונקציונליות לעיצוב שחשבנו עליו, נוכל להוסיף כמה שורות של CSS פשוט כדי לגרום לכפתור שלנו להיראות מושלם.

דוגמא לבונה אתרים מעוט-קוד: וורדפרס
זה במקרה גם אחד הכלים המוקדמים והמצליחים ביותר ללא-קוד או מעוט-קוד שנבנו אי פעם, ומפעיל כיום למעלה מ-43% מכל אתרי האינטרנט בעולם.

מהי אוטומציה ללא קוד ?

"אוטומציה ללא קוד" שונה במקצת ממקרי האחרים ללא קוד המתוארים לעיל. בשמוש בבניית יישומים ללא-קוד אנחנו מייצרים נכס תוכנה עצמאי - כמו אתר, אפליקציה או משחק. באוטומציה ללא קוד, אנו מיישמים את גישת הפיתוח ללא-קוד כדי לבצע תהליך אוטומטי עבורנו ללא התערבות אנושית, וללא שימוש בקוד או פיתוח קוד. לדוגמא תהליך של איסוף נתונים שבסופו יתבצע יצירת חשבונית או חוזה לחתימת הלקוח.

אוטומציה ללא קוד עם ממשק ויזואלי: Tranzila + Make

ב- Make כבר בנו את האוטומציה החזותית ללא קוד שלהם מעל חצי מיליון משתמשים. כל האוטומציות נעשו רק באמצעות עורך כשהם גוררים וממקמים בתהליך מודולי אפליקציה שונים.

יתרון הויזואליזציה ב- Make שהיא גם פועלת בזמן פיתוח האוטומציה עצמה, כך שניתן לצפות כיצד נתונים עוברים דרכו, וכיצד מתבצעות הפעולות בזמן אמת. זה מועיל במיוחד אם נתיב מסוים באוטומציה שלך צריך לקבל קלט מנתיב קודם בתהליך.

מערכת סליקה טרנזילה מאפשרת למפתחים ב- Make לשלב סליקה בצורה אוטומטית בתהליך האוטומציה הויזואלית ללא קוד.

Tranzila Make Process

טרנזילה - כל פתרונות סליקה שעסק צריך במקום אחד

לטרנזילה מגוון שירותי סליקה לעסקים קטנים שניתן להשתמש בהם בבית העסק, בנייד, באינטרנט. פתרונות סליקה הם חדשניים ומתקדמים, המותאמים לצרכים של העסק שלך, כמו ברשימה להלן:

צור קשר
נא מלא את הטופס להלן, ונציג של חברת טרנזילה יצור איתך קשר בהקדם האפשרי
* *
* *
contact_image
  • location_icon רח' יד החרוצים 19, ת.ד. 8723
    איזור התעשיה החדש פולג, נתניה
  • phone_icon 073-222-4444