תוסף סליקה לוורדפרס ולחנות ווקומרס

לכל המעוניין בפתרון תוסף סליקה וורדפרס עם אפליקציית ווקומרס (wooCommerce), אנא פנו לטרנזילה פתרונות סליקה לעסקים
לכל המעוניין לקבל עוד היום חשבון סליקה עם עמלת סליקה מופחתת - אנא הרשם בתחתית העמוד.

וורדפרס (Wordpress)

wordpress-וורדפרס

ווקומרס (wooCommerce)

woocommerce-ווקומרס

למה חנות וירטואלית עם וורדפרס

בשנים האחרונות הכוח של האינטרנט תפס תאוצה, והיום כמעט כל בעלי העסקים פונים לבניית חנות אינטרנטית מיד עם פתיחת העסק שלהם. ההעדפה הברורה של כל בעל עסק תהיה, לרוב, לפנות למערכת בניית אתרים פתוחה, בגלל היתרונות הרבים שבה.

למערכות פתוחות ישנן מגוון רחב של תבניות עיצוביות שמוצעות לקהל הרחב בחינם או במחיר זול, ובכך הן למעשה חוסכות כסף לבעלי האתר. בנוסף, הקמת ממשק האתר תהיה יחסית מהירה וגמישה, כך שניתן יהיה, למשל, לסגל את האתר בכל רגע נתון לשינויים המתרחשים בתחום של העסק.

הפלטפורמות הפתוחות נוחות וחסכוניות, ולא לחינם הן המערכות הפופולריות ביותר היום לבניית אתרים. הגדולה והמוכרת שבהן היא וורדפרס WordPress עם סל הקניות הפופולארי שלה, תוסף ווקומרס - WooCommerce.

אם יש לכם אתר עסקי בוורדפרס, או שאתם בונים אותו עכשיו, אנחנו מציעים לכם את תוסף סליקה וורדפרס של טרנזילה המאפשר סליקה באינטרנט בצורה קלה ובטוחה.

מסחר אלקטרוני עם וורדפרס - ווקומרס

חנות אינטרנטית ווקומרס

תוסף סליקה לוורדפרס - חנות ווקומרס

אלפי אתרים עסקיים המושתתים על פלטפורמת וורדפרס (WordPress) ועל סל הקניות (WooCommerce) נהנים מהתוסף של מערכת סליקה טרנזילה, המאפשר להם לקבל מגוון רחב וגדל של אמצעי תשלום ולא רק כרטיסי אשראי. תוסף סליקה לוורדפרס של מערכת סליקה טרנזילה תומך במגוון רחב של אמצעי סליקה, כמו: כרטיסי אשראי, ביט, אפל פיי, הוראה לחיוב חשבון ופייפאל.

תוסף וורדפרס של טרנזילה הוא בעל ממשק משתמש חדשני המותאם לכל הדפדפנים והמכשירים הניידים. הממשק בנוי בטכנולוגיית שדות מתארחים, ובזכות יכולות העיצוב והפיתוח החכם שלו, מאפשר לקונה בצורה קלה ופשוטה יותר להזין את הנתונים במהירות וללא טעויות, ובכך למזער שגיאות משתמשים ולהגדיל את מספר התשלומים המוצלחים לעסק שלכם.

ריבוי אמצעי תשלום לחנות וורדפרס

אחת מהתכונות החשובות לחנות באינטרנט, אם זאת חנות וורדפרס wooCommerce או אחרת, היא תמיכה בריבוי אמצעי תשלום כך שבסוף תהליך הרכישה, לא תהיה בעיה בזמן התשלום כך שלרוכש יהיה לפחות את אחד מאמצעי התשלום האפשריים בחנות.

ריבוי אמצעי תשלום לחנות וורדפרס

תוסף סליקה וורדפרס לחנות ווקומרס של טרנזילה מאפשר תשלום בכל סוגי כרטיסי אשראי ובארנקים אלקטרונים מסוג תוסף ביט לעסקים, תוסף אפל פיי לעסקים, תוסף גוגל פיי ותוסף פייפאל.

עוד על תוסף סליקה למסחר אלקטרוני

תוספי סליקה של טרנזילה כוללים את תוסף סליקה וורדפרס ובנוסף תמיכה בעוד מגוון רחב של תוספי סליקה לחנויות אינטרנטיות כמו תוסף סליקה לשופיפיי, תוסף וויקס ותוסף Make, ועוד תוספים גם באמצעות עשרות שותפים עסקיים שלנו. אם ברצונכם לברר על תוסף סליקה כזה או אחר, אנא פנו אלינו בטופס למטה או התקשרו בשעות העבודה.
קופה רושמת בענן

להלן אפשרויות ויכולות נוספות הקיימות במערכת טרנזילה, ושתוכלו לשלב אותם בפתרון כולל של מסחר אלקטרוני:

תוספי סליקה ויישומי No-code לאתרי מסחר נוספים
מתוך בלוג סליקה של טרנזילה
צור קשר
נא מלא את הטופס להלן, ונציג של חברת טרנזילה יצור איתך קשר בהקדם האפשרי
* *
* *
contact_image
  • location_icon רח' יד החרוצים 19, ת.ד. 8723
    איזור התעשיה החדש פולג, נתניה
  • phone_icon 073-222-4444