מאגד סליקה - שירותי סליקה לעסקים קטנים

שירותי סליקה לעסקים טרנזילה לחדשנות ושירות לקוחות מס.1 גם למאגדי סליקה

מה זה מאגד סליקה ?

מאגד סליקה היא חברה אשר התקשרה בהסכמים - מצד אחד עם בתי עסק סולקים ומצד שני עם סולק (חברת סליקה) לצורך מתן שירותי סליקת כרטיסי אשראי לאותם בתי עסק.

אפשר לראות במאגד סליקה כערוץ הפצה של חברת סליקה, ומאפשר לחברת הסליקה להגיע ללקוחות ועסקים שהיא מתקשה להגיע אליהם בלעדיו. במרבית המקרים, מאגדי סליקה יספקו מעטפת שירותים נוספת עבור בתי עסק, ובכך יספקו ערך מוסף לבית העסק בהתקשרות עמו.

מזווית אחרת, מאגד סליקה הוא מעין סיטונאי של שירותי סליקה לעסקים קטנים המאפשר להשיג לאותם בתי עסק קטנים עמלות שירותי סליקה במחירים זולים יותר לעומת אלו שהיו אותם עסקים מקבלים אילו הם בעצמם היו מתקשרים ישירות לחברת הסליקה.

על פי רוב, מאגד סליקה יבצע את הליך גיוס הלקוחות, ההתקשרות החוזית עם בית העסק ויבצע בפועל את הליך ההתחשבנות הכספית מולו, ויהיה אחראי בפני חברת הסליקה להונאות או לעבירות הלבנת הון במידה ויתבצעו.

מאגד סליקה
הגדרת חוק מאגד סליקה

"מאגד” – תאגיד המרכז חיובים וזיכויים של ספקים המבוצעים באמצעות כרטיסי חיוב, ובלבד שהתאגיד הוא בעל רישיון לפי חוק הפיקוח על שירותים פיננסיים (שירותים פיננסיים מוסדרים), התשע”ו-2016, שחלים לגבי פעילותו כמאגד צו, שתחילתו לאחר יום התחילה של חוק להגברת התחרות ולצמצום הריכוזיות בשוק הבנקאות בישראל (תיקוני חקיקה), התשע”ז-2017, לפי חוק איסור הלבנת הון, התש”ס-2000 ולפי חוק המאבק בטרור, התשע”ו-2016.

יתרונות מאגד סליקה לעסקים
 • התקשרות מול ספק שירותים אחד המרכז את כלל פעילויות סליקת האשראי לעסק.
 • מערכת סליקה לעסקים קטנים מותאמת ומונגשת במיוחד לצרכי הלקוח ולמערכות שבשמושו.
 • מגוון פתרונות סליקת אשראי לכל סוגי העסקים, הן בציוד קצה, הן במערכות שליטה והן בפתרונות פיננסיים כמו ניכיון, פיצול עמלות ועוד.
 • פתרון כולל לשירותי סליקה לעסקים בדכ"ל עם עמלת סליקה כרטיסי אשראי כוללת זולה יותר.
 • שירות אישי, ומקצועי, מכוון לקוח עם זמני תגובה מהירים.
סוגי מאגדי סליקה

סוגי מאגדי סליקה הם רבים ומגוונים ולהלן כמה דוגמאות:

 • מאגד סליקה כללי – חברה שעיסוקה המרכזי הוא גיוס בתי עסק לצורך מתן שירותי סליקה והיא מהווה מעין ערוץ הפצה של הסולק. המאגד במקרה זה יכול לספק גם את ציוד הקצה או תוכנה והיישום. מאגד כללי בדרך כלל אחראי גם על קבלת הכסף מהסולק וחלוקתו לבתי העסק.
 • מאגד מיגזרי – חברה לתחום פעילות מסוים המספקת פתרון מלא ללקוחותיה. פתרון לניהול מוסכים, רופאי שיניים, ועדי בית, חניות וכיוצ"ב.
 • מאגד שהוא יבואן ראשי - ינהל את התשלומים של כל החנויות המשווקות את מוצריו, כמו כמו ספקי צמיגים, ציוד מחשבים ועד.
 • מאגד סליקה שהוא חברת ניכיון אשראי – חברת ניכיון כרטיסי אשראי מקבלת את הכספים המגיעים לבית העסק אבל משלמים לבית העסק באופן מידי. זה כולל גם תשלום מידי לבית העסק כאשר בית העסק אמור לקבל את התשלום במספר תשלומים ולאורך מספר חודשים.
 • מאגד שהוא ארנק אלקטרוני – במסגרת פעילותם, ארנקים אלקטרוניים (כמו: פייפאל, ביט ואפל פיי) מתקשרים בהסכמים עם בתי עסק ומאפשרים פעילות סליקה ישירה בכספים שנטענו על ידי לקוחות קצה.
 • זירות מסחר אינטרנטיות (Marketplace) – סוג של מאגד המפעיל פעילויות מסחריות שהן מרובות קונים וסוחרים. לדוגמה קניון וירטואלי מרובה חנויות וירטואליות, אשר מוכרות מוצרים לקונים המבקרים בקניון.
  דוגמה נוספת פלטפורמה להזמנת שירותי בעלי מקצוע.
  בכל המקרים הללו, זירת המסחר תספק גם את שירותי הסליקה לבתי העסק, תבטיח תשלום לבתי העסק ומצד שני תספק ביטחון ואבטחת השירות לקונים.
 • מאגדי סליקה לאיסוף כספים – מימון המונים או תרומות לעמותות, בו הנהנים אין יכולת להקים בעצמם מערך לאיסוף וקבלת הכסף. המאגד במקרה זה מביא עמו פתרון מלא ומנוהל.
 • מכירת כרטיסי מתנה או כרטיסים נטענים במעגל סגור – חברה העוסקת במכירת שוברים בעלי ערך נקוב של שירות או מוצר מסוים. מדובר בפעילות סליקה אם המוצר לא נרכש ע”י החברה טרם המכירה.
טרנזילה חברת סליקה – שותפה אמתית של מאגד סליקה

טרנזילה חברת סליקה מאפשרת פתרונות סליקה מותאמים לכל סוגי המאגדים. מגוון האפשרויות הרחב יאפשר לכל מאגד לנהל את העסק שלו בצורה חכמה, יעילה וזולה ובכך להתחרות בשוק התשלומים המתפתח.

יתרונה הגדול של טרנזילה סליקה שהיא רואה במאגדים שותפים עסקיים אמיתיים ומעוניינת בהצלחתם.

אנחנו מזמינים את כל מאגדי הסליקה להצטרף אלינו ולהביא ביחד את הבשורה למהפכת התשלומים בישראל.

אם גם אתה מעוניין לבדוק אפשרות של שותפות מאגד סליקה עם טרנזילה,
אנא מלא את פרטיך בטופס להלן, ואנו ניצור איתך קשר בהקדם
עוד על טרנזילה סליקה לעסקים
צור קשר
נא מלא את הטופס להלן, ונציג של חברת טרנזילה יצור איתך קשר בהקדם האפשרי
* *
* *
contact_image
 • location_icon רח' יד החרוצים 19, ת.ד. 8723
  איזור התעשיה החדש פולג, נתניה
 • phone_icon 073-222-4444