ניכיון כרטיסי אשראי - ניכיון אשראי לעסקים

אם אתה מנהל עסקים באינטרנט או מהבית או בחנות, ומחייב באמצעות סליקת אשראי, אז חשוב שתדע שניכיון שוברי אשראי היא הדרך הזולה והמהירה לשיפור תזרים המזומנים בעסק.

לכל המעוניין בשירות ניכיון אשראי לתזרים מזומנים מהיר ובעמלה נמוכה, אנא פנה לטרנזילה סליקה לעסקים, בטופס בתחתית העמוד ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם.

ניכיון כרטיסי אשראי

מה זה ניכיון שוברי כרטיסי אשראי

אחת הבעיות המרכזיות בגינן עסקים רווחיים (בדגש על עסקים חדשים) נסגרים היא בעיית הנזילות ותזרים המזומנים. עסקים המוכרים ללקוחותיהם מוצרים ושירותים באמצעות כרטיסי אשראי, יכולים להעיד על מעבר מרכישה בעסקה רגילה לרכישה באשראי/תשלומים.

במצב בו בית העסק ביצע עסקות בתשלומים וסיפק את הסחורה ו/או השירותים, הוא ייאלץ לחכות לקבלת הכסף מחברת הסליקה שמצידה ממתינה לקבלת הכסף מחברת ההנפקה בהתאם ללוח התשלומים.

ראוי לציין, כי החל מיולי 2021 מחויבות חברות ההנפקה לכללי סליקה יומית במסגרתם הן מעבירות תוך 2 ימי עסקים מיום ביצוע העסקה את הכסף לחברות סליקה וכך ניתן לבתי העסק לקבל באופן מהיר את כספי העסקות הרגילות. בכדי להקדים את תזרים העסקות בתשלומים, יש לפנות אל חברת סליקה ולבקש להצטרף בנוסף להסכם הסליקה, להסכם ניכיון שוברי כרטיסי אשראי.

הסכם ניכיון כרטיסי אשראי, מאפשר לגוף המעניק את השירות להיכנס לנעלי בית העסק מול החברה שהנפיקה את אמצעי התשלום ובמקביל להעביר מיידית את תמורת הרכישה כולה לבית העסק בניכוי עמלה/ריבית שסוכמה מראש ונקבעה בהתאם לסיכון "כשל תמורה" מצד בית העסק, מספר התשלומים שניתן ללקוח ועלות הכסף של נותן שירותי ניכיון אשראי.

היתרונות בביצוע ניכיון שוברי כרטיסי אשראי
  • תזרים מזומנים קבוע בבנק – חיוני גם לטובת הנזילות של העסק אבל גם להתנהלות מול הבנק שמעדיף לקוחות עם תזרים יציב ובכך משפר את תנאיהם המסחריים.
  • כוח קנייה – התזרים המיידי והקבוע מאפשר לבעל העסק להמשיך לנהל הצורה מיטבית את ההון החוזר החיוני לפעילותו השוטפת מבלי הזדקקות לאשראי והלוואות מיותרים.
  • גמישות מכירתית – מאפשרת לבית העסק למכור ללקוחותיו בתנאי תשלום נוחים, עסקות בסכומים גבוהים יחסית.
  • דו"חות עם ניכיון כרטיסי אשראי – חסכון מאמצים בהתאמות בנקים באמצעות שלל הדו"חות המסופקים במסגרת השירות

חשוב לציין כי הסדר ניכיון כרטיסי אשראי, אינו פוטר את בית העסק מאחריות במקרים של ביטול/הכחשת עסקה מצד מחזיק כרטיס האשראי בטענה לאי קבלת תמורה ו/או שימוש לרעה באמצעי התשלום. לכן כדאי להשתמש בהתקני סליקה מסוג EMV ולדרוש אמצעי זיהוי מוגבר בעסקות טלפוניות ואונליין.

למה ניכיון כרטיסי אשראי בטרנזילה ?

טרנזילה מציעה ניכיון כרטיסי אשראי בעמלה נמוכה.

קנה עכשיו ושלם מאוחר יותר - אלטרנטיבה לשירותי ניכיון אשראי סטנדרטי

בתי עסק המוכרים מוצרים ו/או שירות בסכומים גבוהים (מעל 5000 ₪), ומעוניינים לחסוך את עלות ניכיון כרטיסי אשראי, יכולים להציע היום ללקוחותיהם לעשות שימוש מידי בפלטפורמות דיגיטליות ( BNPL), המעניקות ללקוחות הלוואה מיידית בפריסה גבוהה כולל אפשרות לסבסוד מלא/חלקי של תשלומי הריבית באופן שאינו תופס מסגרת בכרטיס האשראי (בשונה מעסקת תשלומים רגילה בכרטיס אשראי).

עוד על סליקה לעסקים
פתרונות סליקת אשראי לעסקים קטנים
צור קשר
נא מלא את הטופס להלן, ונציג של חברת טרנזילה יצור איתך קשר בהקדם האפשרי
* *
* *
contact_image
  • location_icon רח' יד החרוצים 19, ת.ד. 8723
    איזור התעשיה החדש פולג, נתניה
  • phone_icon 073-222-4444