ניהול מנויים - מודול כרטיסים מוחלפים

לכל המעוניין בפתרון מערבת גבייה ותשלום של מנויים בהוראות קבע, אנא פנו לטרנזילה פתרונות סליקה לעסקים -
הרשמו בתחתית העמוד.

עדכון אוטומטי של כרטיסי אשראי

אנחנו מעדכנים אוטומטית בשבילכם את כרטיסי האשראי ועל ידי כך,
מגדילים הכנסות ומצמצמים עבורכם את העבודה ידנית !

טרנזילה השיקה פתרון מתקדם וחדיש לשכלול החיובים המחזוריים בסליקת כרטיסי אשראי.

עסקים שפועלים במודל של חיובים חוזרים - מנויים (הוראות קבע בכרטיסי אשראי), נתקלים בצורך שוטף לעדכן את מספרי כרטיסי אשראי של לקוחותיהם על מנת לשמור על רצף הכנסותיהם.‏

לקוחות רבים מחליפים מעת לעת כרטיסי אשראי מסיבות שונות, מעבר חברה \ בנק, כרטיס אשראי שנגנב או פג תוקף ועוד. בית עסק שמחייב את לקוחותיו בחיוב חוזר, נתקל בכמות הולכת וגדלה של חיובים נכשלים, אלא אם כן הוא עובד באופן ידני לעדכן את מספרי הכרטיסים שהתחלפו.

טרנזילה עושה את העבודה בשבילכם ומייצרת אוטומציה של התהליך, אנחנו נייצר עבורכם החלפה של כרטיסי אשראי ישנים בחדשים, נגדיל עבורכם את אחוז העסקאות המוצלחות ואת ההכנסות ונחסוך לכם שעות אדם יקרות בגביה.

חברות האשראי הישראליות, מעבירות אלינו בצורה מאובטחת דרך כספת וירטואלית את הכרטיסים המוחלפים. לכן יש לשים לב שהשירות ניתן רק עבור כרטיסי אשראי ישראליים ורק בתנאי שאכן חברות האשראי מעדכנות את הכרטיסים המוחלפים.

מודול כרטיסי אשראי מוחלפים מיועד ללקוחות המוגדרים בחברות האשראי כסולק הוראת קבע בכרטיסי אשראי, המודול עובד בצורה אוטומטית ומנגיש, את מספר הכרטיס והתוקף של הכרטיס שהוחלף ישירות לבית העסק ע"י העברת טוקן חדש (+ תוקף) להחלפה בטוקן ישן, במערכת לחיוב מנויים.

להשאר מעודכנים
כרטיסים מוחלפים
השתלבות במערכות המתקדמות של טרנזילה

מודול כרטיסים מוחלפים הוא פתרון עצמאי וניתן להתממשק אליו עם כל מערכת חיצונית. אולם שילוב מודול מוחלפים עם יתר מוצרי טרנזילה כמו 3D-Secure, סליקה חכמה ומודול מנויים יוצר ביחד פתרון של מערכת סליקה חכמה להגדלת אחוזי הצלחת הסליקה ושיפור ריווחיות העסק.

עוד על שירותי סליקה ופתרונות חיוב מנויים
צור קשר
נא מלא את הטופס להלן, ונציג של חברת טרנזילה יצור איתך קשר בהקדם האפשרי
* *
* *
contact_image
  • location_icon רח' יד החרוצים 19, ת.ד. 8723
    איזור התעשיה החדש פולג, נתניה
  • phone_icon 073-222-4444